roziok Zgłoś #1 Napisano 30 Października 2015 Witam pacjent golf 6 1.6 tdi czujnik za dpf z żółta wtyczką wymieniony lecz na używkę z allegro i błąd nadal się pojawia . Czy można jakoś sprawdzić czujnik poza autem ???? Czy może to być inna przyczyna niż czujnik ? O przepływke nie pytam gdyż jest to nie do naprawienia :bezzebow Adres 01: Silnik (J623-CAYC) Plik etykiet: 03L-906-023-CAY.clb Oznaczenie elementu SW: 03L 906 023 DQ HW: 03L 906 023 A Komponent: 1,6l R4 CR td H23 9638 Weryfikacja: --H23--- Numer seryjny: 00000000000000 Kodowanie: 00114034032401080000 Kod serwisu: WSC 22926 124 95081 Zbiór danych ASAM: EV_ECM16TDI02103L906023DQ 003011 ROD: EV_ECM16TDI02103L906023DQ_VW36.rod VCID: 78F59371C38D3FD819C 4 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 7329 - Miernik masy powietrza (G70) P0101 00 [237] - niewiarygodny sygnał MIL zapalona - Potwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów Ramka zamrożona: Stan błędu: 00000001 Priorytet błędu: 2 Częstość błędu: 1 Przebieg: 52251 km Data: 2063.14.01 Czas: 18:35:17 14355 - Czujnik 3 temperatury spalin; zespół 1 P242A 00 [172] - usterka elektryczna MIL zapalona - Sporadyczny - Potwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów Ramka zamrożona: Stan błędu: 00000001 Priorytet błędu: 2 Częstość błędu: 37 Przebieg: 52209 km Data: 2063.14.01 Czas: 13:36:23 6116 - Ograniczenie działania z powodu odebranej nieprawidłowej wartości U1113 00 [044] - - Sporadyczny - Potwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów Ramka zamrożona: Stan błędu: 00000001 Priorytet błędu: 6 Częstość błędu: 34 Przebieg: 52209 km Data: 2063.14.01 Czas: 13:55:24 Kody gotowości: 0000 0000 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wiesiok81 Zgłoś #2 Napisano 30 Października 2015 u mnie przy tym samie kodzie bledu był walniety, ale czujnik przed dpf'em. wymieniłem i wszystko działa. sprawdziłem w ten sposób że na vcds po nocy czyli auto zimne, po odpaleniu zaraz pokazywało temperature przed dpf'em 800st, dodatkowo jeszcze na kostce miernikiem sprawdzałem i na nim własnie nie było przejscia , i jeszcze aby sie w 100% upewnić, przy podpietym kompie wyciagałem wtyczke z kolejnych czujników czyli z turbiny i za dpf'em i wywalalo zupełnie inne błędy Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
roziok Zgłoś #3 Napisano 31 Października 2015 OKI super dzięki za podpowiedz zaraz wezmę się za to i dam znać jak mi poszło Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
valmont Zgłoś #4 Napisano 27 Września 2016 mój Passat 2.0 140 KM skrzynia manualne z 2006 roku miał zaprzyjaźnił się z kuną, polutowałem mniej więcej kabelki od czujników temperatury ale zauważyłem, że został mi jeden czujnik bez kabla za silnikiem od spodu i brakuje mi kostki czy ktoś miły i uprzejmy mógłby wrzucić kilka zdjęć jak połączyć czujniki z kostkami? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
makeć Zgłoś #5 Napisano 27 Września 2025 temat znany, ale mooocno odświeżę .... trafiło mi się po latach, gdzieś u kogoś, nie przerabiałem wcześniej pogrzebałem w vcds i patrzcie ... dla potomnych, może się przyda strzałka wskazuje wtyczkę od tego czujnika, jeb,,y przeciera się o ten przewód gumowy poniżej. auto ma powyżej 300k przebiegu. pozdr Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach