Skocz do zawartości
daro

Ładne reflektory do Passata B4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów, kożystając z okazji że huragan za pomocą drzewa wybił mi min reflektory przednie, chciałem zakupić sobie tzw. lampy z ringami znalazłem te:

http://www.tuning1.com/foto/duze/passatb4_ciemnezring_fk279.jpg

za 999zł

ale może koledzy wiedzą gdzie kupić podobne ale może troszke taniej albo chociaż gdzieś w okolicy Łodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luq@sz, a wiesz jakiego passata ma daro ? Do B3 to jest w ch*** a do B4 jak na lekarstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczlaw, czy ja wiem, do B3 jest tylko jeden model światełek! a do b4 o ile dobrze się orientuje 2 rodzaje przednich i 2 tylnich więc sam powiedz do którego modelu jest więcej :wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daro, te linki co podales nie dzialaja

 

mozesz jeszcze raz sprawdzic adres??

 

 

po drugie ciekaw jestem jak swieca te reflektorki z alegro za 850. bo sa rewelka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej stronce są oba

http://www.tuning1.com/katalog.php?co=lampy%20tuningowe&&ile=410

Mnie sie podobaja bardziej te z ciemnym tłem!!!

 

PS.

Dostałem dzisiaj kosztorys naprawy!!!

Reflektory kupuje na 100%

Jak zamontuje i polakieruje samochód to zamieszcze zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poruszylem temat tych zajefajnych reflektorow z ojcem i zadal bardzo ciekwawe i interesujace pytanie. czy policja nie przypieprzy sie ze ma sie zle reflektory

 

czy te reflektory maja jakies homologacje, jakies atesty, cokolwiek co nadaje sie do uzytku jak najbardziej legalnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te reflektory posiadaja odpowiednią homologację i Policja nie ma prawa sie do nich dopierdzielić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pannonia

...... i obawiam się że to są jedyne dostępne do b4 - wiem bo sam powoli się rozglądam, masz do wyboru tylko czarne lub "chrom" na przód i tył i to wszystko do b3 i b5 jest tego wku*** a do b4 tylko takie.

zastanawiam się czy nie podpasować od b5 ale pewnie będzie trochę modów, no i przynajmniej są kierunki a nie tylko blendy.

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i przynajmniej są kierunki a nie tylko blendy.

że co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że co?

W fabrycznych lampkach są blendy/zaślepki a

no i przynajmniej są kierunki

Takie coś co miga na pomarańczowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli w tych reflektorach do B4 są kierunkowskazy zamiast blend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jak to jest... bo z tego co zlapalem to w tych do kupienia na http://www.tuning.. cos tam cos tam.. no tych angel eyes sa kierunki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co ądzicie o tych z Allegro. Czy reflektory tej firmy są dobre i czy cena jest dobra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam kierunki białe(w B3) z tej firmy i troche parują, także nie wiem czy to jest dobry producent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie lampy, jakie są dostępne do Passata B4 są firmowane przez FK (niektóre nie posiadają nawet oznaczeń i pudełka tej firmy) lecz produkowane są przez DEPO (jak większość produktów oświetleniowych firmowanych przez FK) Ogolnie jakość wykonania tych światełek jest mizerna, styling pozostawia wiele do życzenia - ogólnie piękne odpustowe światełka - moim zdaniem porażka - ale kto co lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności