Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie , 2.0 TDI 190 kucy ma taki sam zderzak tylny co my w 1.8 TSI , mysłem że mają wszystkie TDi takie same volkswagen-passat-limousine-b8.jpg czyli taki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak, końcówki są ścięte w dół tylko ale są owalne. Przymierzalismy w sklepie również koła ale to nie to samo

Te wyglądają najlepiej. Sposób mocowania oryginalny ze tak powiem to nie mistrzostwo świata

Trochę widać to mocowanie. W tygodniu jadę do spawacza aby lekko przyspawac a oryginalne mocowanie zeszlifowac i zakonserwowac (jest id dołu wiec nie będzie śladu). Myślę że jak powiesz ze bylem osobiście u nich i razem przymierzalismy to będą kojarzyć i dadzą ci te same.[ATTACH=CONFIG]142201[/ATTACH]

 

Dzięki wielkie!

Tak mnie "zainspirowałeś", że działam od poniedziałku w kwestii końcówek.

I znalazła się jeszcze jedna opcja (tez końcówek), ale jak ją rozkminię to dam znać.

A powiedz jeszcze jedno czy to są końcówki firmy (Buzzer), napis powinien być wytłoczony na górnej części.

Osobiście przy tych końcówkach co Ty masz będzie trzeba pomyśleć nad pryśnięciem czarną matową farba samych końcówek oryginalnych rur. Jak dla mnie za bardzo je widać z racji tego, że mają inny kształt i inne ścięcie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś z was założcy rozgałęźnik na port usb pod podłokietnikiem ? Czy to działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie!

Tak mnie "zainspirowałeś", że działam od poniedziałku w kwestii końcówek.

I znalazła się jeszcze jedna opcja (tez końcówek), ale jak ją rozkminię to dam znać.

A powiedz jeszcze jedno czy to są końcówki firmy (Buzzer), napis powinien być wytłoczony na górnej części.

Osobiście przy tych końcówkach co Ty masz będzie trzeba pomyśleć nad pryśnięciem czarną matową farba samych końcówek oryginalnych rur. Jak dla mnie za bardzo je widać z racji tego, że mają inny kształt i inne ścięcie.

 

Pozdrawiam

 

Tak to buzzer. Coś tam widać ale jak się okopci będzie git :) a tak szczerze to mnie osobiście to nie przeszkadza. Nie zwracam na to uwagi gdyż napawam się widokiem błyszczących końcówek . Heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ze zderzakiem? Musiałeś coś wycinać? Na zdjęciach za bardzo nie widać jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Próbował ktoś z was założcy rozgałęźnik na port usb pod podłokietnikiem ? Czy to działa ?

 

Tez jestem ciekaw odpowiedzi. No chyba, że jest jeszcze inne złącze USB którego nie znalazłem?

Podpowiem że mam DP bez dodatkowej instalacji telefonicznej (w comfort chyba było dodatkowe USB w miejscu zapalniczki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co ze zderzakiem? Musiałeś coś wycinać? Na zdjęciach za bardzo nie widać jak to wygląda.

 

Ty kolego masz inny zderzak i wydech końcowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was zastanawiał się czy można zmienić działanie dzwigni zmiany biegów w położeniu manualnym? Tzn w górę redukcja a w dól bieg wyższy:) Może wie ktoś czy dałoby się to przeprogramować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez widze tu problem i to od lat wystepuje w grupie vw. Nie sadze zeby sie to dalo samwmu przeprogramowac bo wtedy ludzie by to robili a nie narzekali. Zastanawia mnie czemu vw tego nie zmieni skoro narzekaja i dziennikarze motoryzacyjni i uzytkownicy i to od dawna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

 

Jutro mija 4 tygodnie użytkowania mojego Paska i kilka zmian za mną.

Postanowiłem zebrać je w końcu w jedna całość, żeby nie robić zbytniego galimatiasu.

 

1. Uchwyty na tablety (oryginalne - do Skody Superb)

 

IMG_0117.jpg

 

 

2. Końcówki wydechu - kolega Tomek (lachu.lachu.) natchnął mnie do działania. I tak wyszło, że kupiłem i teraz mam dwa komplety

końcówek. Które lepsze nie wiem - oceńcie sami!

 

Pierwsze takie jak Tomek (delikatnie owalne):

DSC02583.jpg

 

Drugie okrągłe:

DSC02592.jpg

 

3. Belki dachowe i "kurnik" THULE:

 

DSC02595.jpg

 

DSC02613.jpg

 

A także inne zmiany, ale już bez zdjęć:

 

4. Wymiana nakładek na pedały i podstopnica (oryginalne od Plichty)

5. Wymiana żarówki w bagażniku na LED'ową. I tutaj wielkie dzięki dla Szyltona!!

Kupiłem dokładnie tą samą. Rewelacja - białe światło, a do tego mam wrażenie, że daje trzy razy więcej światła.

Polecam każdemu!!

6. Modem/ router - 3G/LTE Media-Tech. Dla sieci Wi-Fi w samochodzie.

7. Dywaniki gumowe

8. Siatka do mocowania bagażu w bagażniku.

9. Zabezpieczenie folią bezbarwną progów itp., ale o tym już pisałem w wątku "Ochrona...."

 

No to na tyle.

Pozdrawiam

DSC02581.jpg

DSC02591.jpg

DSC02598.jpg

DSC02609.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy testował ktoś z Was aplikację Media Control? Mi wyskakuje mimo sparowania, żebym skontaktował się z serwisem bo nie jest aktywowana w moim systemie rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem odpalić na sieci udostępnionej z iPada na iPhonie i u mnie pokazuje problem z komunikacją... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez komunikat :sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo żeby to działało trzeba dokupić rear seat entertainment, wtedy pewnie programowo navi jest odblokowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jechałem ostatnio jako pasażer Mondeo, nie odniosę się do wrażeń z prowadzenia, ale co mi się bardzo spodobało to funkcja PTC czyli elektrycznego dogrzewania wnętrza. Wg. mnie super alternatywa i 5x tańsza od Webasto.

Samochód stał cały dzień na chłodzie, a po uruchomieniu go od razu zaczyna lecieć ciepłe powietrze z nawiewów, można w ten sposób szybko nagrzać wnętrze i to bez spalania paliwa :) Oczywiście, wiem że w Webasto można sobie ustawić na godzinę i wejść od razu do ciepłego auta, ale za przy takiej różnicy cenowej to to PTC to na prawdę ciekawa funkcja.

Ma ktoś z tym doświadczenia i info o ew. możliwości montażu w VW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby nie było zbyt słodko .. w przyrodzie nic nie ginie ani nie bierze się z niczego ..Pewnie oszczędzając paliwo ładujesz prąd z akumulatora .. ale akumulator to nie jest beczka bez dna.. i trzeba jakoś ten prąd uzupełnić. A uzupełnić trzeba obciążając bardziej alternator ..

Wiec zużycie paliwa większe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne :) ale chodzi mi o wartość value for money, za kilkaset-do tyś. zł dostajemy fajną funkcję. Widziałem że w Polo kiedyś to montowali i w Golfach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam grzałkę elektryczna w Berlingo :) przy 10 stopniowym mrozie kilka minut nawiew na fula i leci ciepłe powietrze (y)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektrische Luftzusatzheizung - ja to mam w swoim pasku, moze wy tez macie, pogrzebalem na forach niemieckich i jest to przede wszystkim do szybkiego odparowania przedniej szyby, pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo żeby to działało trzeba dokupić rear seat entertainment, wtedy pewnie programowo navi jest odblokowana

 

Ja mam rear seat entertainment i komunikat mi wyskakuje. U dealera otrzymałem informację że muszę dokupić kod aktywacyjny.image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności