Skocz do zawartości
Prim

Awarie, naprawy reklamacyjne B8

Rekomendowane odpowiedzi

lozyska raczej sie odzywaja przy skrecaniu. w innym watku bylo to opisywane, chodzilo o gume jakas na chlodnicy z tego co kojarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

Dam znać co powie serwis.

Według mnie:

-zawieszenie do naprawy

-dziwne huczenie powyżej 140 km/h (dokładnie od tej prędkości)

-rezonują tylne lewe drzwi (obudowa głośnika)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wystąpiła u mnie następująca sytuacja, auto na postoju z włączonym silnikiem na luzie, ja odpinam pasy, otwieram drzwi i włącza się alarm, informacja ze zapłon włączony, po 5 sekundach wyskakuje kolejne info ze nastąpi wyłączenie silnika z powodu ochrony akumulatora.

 

Dodam ze w aucie muzyka była bardzo głośno z dużym basem, dość długo.

 

Oczywiście auto chodzi normalnie, a taka sytuacja wystąpiła już drugi raz po takim dłuższym słuchaniu muzyki z telefonu przez bluetooth.:hehe

 

i jeszcze jeden myk z passatem, na drzwiach pasażera jest plama, widoczna tylko w mocnym słońcu i pod odpowiednim katem z odpowiedniej odległości, ewidentnie wina VW, mam termin na 19tego, ciekawe co powiedzą, w każdym razie sprawdziłem historie auta, nie było nic dorabiane czy domalowywane jeszcze w fabryce

Edytowane przez wezyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przewoziłem w bagażniku cztery małe ogrodowe krawężniki (jakieś 160 kg), w czasie jazdy po dziurawej drodze nie usłyszałem żadnego odgłosu tylnego zawieszenia,( zachowywało się wzorowo) , chyba zacznę tak jeżdzić jak kiedyś z "workiem cementu" w Poldku w zimie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu dowód dla naszych serwisów że się da naprawic prawie wszystko ;-)

I to w około 30 minut ;-)

 

 

Pozdrawiam

R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w moim B8 ze skrzynia DSG czasem wystepuje cos takiego ze przy wrzuceniu wstecznego biegu gdy ruszam do tylu bardzo delikatnie jest szarpniecie w skrzyni i czasem potrafi auto zgasnac. Czy to normalny objaw tej skrzyni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgasnac przy ruszaniu samochod z automatem?! Nie ma takiej opcji, cos jest nie tak, pojedz do serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, w moim B8 ze skrzynia DSG czasem wystepuje cos takiego ze przy wrzuceniu wstecznego biegu gdy ruszam do tylu bardzo delikatnie jest szarpniecie w skrzyni i czasem potrafi auto zgasnac. Czy to normalny objaw tej skrzyni?

 

Tez mi się tak dwa razy zdarzyło na wstecznym jak wyjeżdżałem z garażu ( delikatny podjazd ).

Na dzień dzisiejszy skrzynia rozsypana i czekam na jakieś informacje z ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zostawili Ciebie z tym problemem tak sobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma problem z jakością "skóry" na kierownicy? Moje auto ma 2 miesiące, a kierownica wygląda gorzej (szramy, obtarcia) niż po 5 latach w e90. Można to jakoś reklamować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zostawili Ciebie z tym problemem tak sobie?

 

Auto stoi na placu a ASO czeka na decyzje z VW POLSKA czy może skrzynie wymienić na nową ( bo "ponoć" ASO nie może samo decydować przy takich drogich częściach, musi być zgoda VW Polska a z tego co się dowiedziałem VW Polska zaczęło kazać naprawiać skrzynie a nie wymieniać...)

I samochód teraz stoi na placu już 10 dzień i odpowiedzi z VW Polska nie ma, po pewnie jakiś skurw** który za to odpowiada poszedł sobie na urlop. (takie moje przypuszczenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auto stoi na placu a ASO czeka na decyzje z VW POLSKA czy może skrzynie wymienić na nową ( bo "ponoć" ASO nie może samo decydować przy takich drogich częściach, musi być zgoda VW Polska a z tego co się dowiedziałem VW Polska zaczęło kazać naprawiać skrzynie a nie wymieniać...)

I samochód teraz stoi na placu już 10 dzień i odpowiedzi z VW Polska nie ma, po pewnie jakiś skurw** który za to odpowiada poszedł sobie na urlop. (takie moje przypuszczenia)

 

Gwarancja mobilności zadziałała czy ci powiedzieli ze auto na lawecie nie przyjechało i zastępcze sie nie należy?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto im sam zostawiłem na diagnozę.

Wymieniali jakieś części, na początku stwierdzili że to przeguby wewnętrzne tak hałasują, dokonali wymiany, ja się przejechałem a stuki dalej pozostały więc postanowiłem im zostawić auto aby na spokojnie zdiagnozowali co to za stuki i skąd się wydobywają (podejrzewali DSG).

Po dwóch dniach zadzwonili że rozsypała im się skrzynia i czekają na decyzje co robić.

Więc tak naprawdę to ASO mi rozjeb** samochód. Bo ja w sumie oddałem im sprawny (lecz z jakimś podejrzeniem że coś jest nie tak, ale co by nie było auto jeździło :) )

 

Co do auta zastępczego, to mi się nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostałem odpowiedz. Ze cos tam w skrzyni po ustawiali naprawili bo nie ma zgody na wymianę z VW Polska.

Skurwy"" jedne ten VW Polska. Osoba która mnie obsługuje w Aso mówi krótko ze skrzynia i tak sie rozsypie i tak tylko to kwestia czasu. Teraz panowie pomóżcie gdzie ta sprawę nagłośnić ? Jaki program? Gazeta ? Przeciesz to sie w głowie nie mieści złodzieje jedne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzis dostałem odpowiedz. Ze cos tam w skrzyni po ustawiali naprawili bo nie ma zgody na wymianę z VW Polska.

Skurwy"" jedne ten VW Polska. Osoba która mnie obsługuje w Aso mówi krótko ze skrzynia i tak sie rozsypie i tak tylko to kwestia czasu. Teraz panowie pomóżcie gdzie ta sprawę nagłośnić ? Jaki program? Gazeta ? Przeciesz to sie w głowie nie mieści złodzieje jedne..

 

Tylko tvn turbo - turbo kamera.

Ja zglosilem sprawe mojej skrzyni do ASo- czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawili i jeśli to dopiero pierwsza naprawa to ciężko z tym do gazety cz tv uderzać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi ,pytam bez żadnej złośliwości ,kupując vw naprawdę uważaliście ,w dzisiejszym czasie ,że jest lepsze od Renault ,Forda czy Fiata?Czy kupiliście ze względu na nie wiem ,design,silnik ,wyposażenie ,czy jeszcze ze względu na coś innego

Jeśli chcecie auto bezawaryjne ,to jedyny kto się trochę zbliża do bezawaryjności to japończycy i wynika to przede wszystkim z mentalności tego narodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bym nie potrzebował kombi to kupiłbym Lexusa GS. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam b8, ale mam G7 i VW CC. U mnie VW gości z 2 względów. Łatwość o szybkość sprzedaży oraz mała utrata wartości. Nad b8 myślę, ale mam jeszcze czas. Możliwe, że poczekam do nowego CC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem paru spraw najpierw dzwonią do mnie ze skrzynia sie rozwaliła. Dzis odbieram auto i sie okazuje ze tylko myśleli ze sie rozwaliła, Poznań kazał wykonać na nowo nastawy skrzyni oraz oprogramowanie jakieś. Co z tego ze zrobili nastawy jak skrzynia dalej chodzi tak samo jak chodziła i wg Poznania jest to normalna praca. Kpina i nic wiecej. Gdybym wiedział ze jest to normalna praca to bym przeciesz nie kupił auta za 180k ceny katalogowej, z trzeszcząca skrzynia..

Nic trzeba pisać odwołania i jakieś TVN jak tu Panowie podpowiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności