Skocz do zawartości
sebastian1979

vw passat b6 2.0 tdi 170ps prosba o analize

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Zrobilem logi z kolega sorry za format ale cos pokrecilismy i niemoge wrocic teraz do orginalnego formatu z vcds wiec zostal tylko pdf. czekam na wasza pomoc i posty

rok prd. 2006

przebieg 215000

Zrobilem trase Niemcy - Polska - Niemcy auto stracilo wigor, zmniejszyla sie predkosc max rozumie wiek samochodu i przebieg ale auto smigalo a teraz na wysokich biegach utracilo moc

 

Pomozcie Prosze

LOG-01-003-011-010.pdf

Edytowane przez sebastian1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam naprawde nikt z was nie wypowie sie na temat logow ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaw dynamiczny 008. Z tego co wstawiłes, to wystepuje niewielkie niedoladowanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chetnych do wypowiedzi niewielu ale napisze co wiem ..... auto u mechanika diagnoza po kilku godzinach - uszkodzona chlodnica spalin. slyszalem szum to fakt. ale oparlem swoje poszukiwania o widze z neta czyli rury do i z intercollera szukalem nieszczelonosci ale bylo ok a mocy brak. Tak naprawde do diagnozy niewiedzialem ze mam cos takiego w aucie :P. a teraz najgorsze cena oczwiscie albo uzywka albo nowe a ze niejestem zwolennikiem uzywek a mieszkam w niemczech wiec ceny kosmos.... robocizna 360euro czesc z kompletem uszczelek 500euro. zobczymy co powiedza mam nadzieje ze w trakcie niewyjdzie nic wiecej. auto do odbioru w przyszlym tyg. dam znac jak poszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podpowiedzieć w którym miejscu ta nieszczelność występuje na tej chłodnicy. Ja też ma problem z Paskiem ale mi muli z dołu i jak łapnie 2500 obr to już idzie bez problemów ale wdl. logów też mam nie doładowanie z dołu. I widać to po pracy DSG, że auto nie ma mocy i jak dodam gazu to zbija biegi, żeby tylko 2300-2500 było i wcale nie muszę mocno dodać gazu bo wtedy to nawet 2 biegi zbija i ogień.

A jak spalanie, wzrosło Ci przy tej nieszczelności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wzrosło spalanie ciężko powiedzieć ale napewno spadek mocy powiedziałbym że nawet 40% chłodnicy jeszcze niewidzialem więc niewiem gdzie się roszczelniła ale niezauważalem powietrza w zbiorniku Wyrównawczym przypuszczam że aluminium się zestarzalo i jest gdzieś dziura na zewnątrz stąd te szczenie i nieszczelnośc która objawia się spadkiem mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla podsumowania..... Auto odebrane. Powrót mocy od samego dolu brak gwizdania, brak jakich kolwiek szelestow wydobywajacych się panelu navi i klimy.więc diagnoza była trafna.

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności