Skocz do zawartości
marianmk2

Prośba o analize logów :) Nietypowo, Golf MK2 1.8T AUQ

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód niedawno po swapie, generalnie odpycha sie "nieźle" :D

Nie mam jednak porównania z innym Golfem z takim silnikiem więc nie wiem czy napewno wszystko jest okej ;)

 

Na innym forum doradzono mi zrobienie poniższych logów, jeśli potrzeba jeszcze jakieś logi to bardzo chętnie je zrobie.

 

Chce po prostu wiedzieć czy z osprzętem jest wszystko wporządku.

 

Mody: DP 2.5", reszta wydechu chwilowo 2.25", FMIC, orurowanie 60.3mm, wyrzucone śmieci (SAI, EVAP itp.), DV prosto z kolektora. Druga sonda nie jest wyrzucona z softu, lezy sobie na podszybiu do czasu korekty softu.

 

Wyrzucone błędy, typowo po swapie...

792f84b2330dd140.png

 

Co dziwne, ładowanie akku pod pełnym obciążeniem(światła, dmuchawa itp.) to 14.15V, VAG pokazuje 13.8V

 

Czujnik prędkosci działał.... nawet nie zauwazyłem kiedy sie wysypał ;) Generalnie u siebie mam licznik napędzany linką, na liczniku jest czujnik Halla z którego pobrałem sygnał prędkości do ECU, wcześniej działał, musiało coś sie w nim posypać ;)

 

Nie sa też podpięte czujniki hamulca i sprzęgła. Nie miałem kiedy sie za to zabrać ;)

 

003+020

5c500bf295a08d31.png

 

115+118

d0614d38c3a93a76.png

 

002+033

10d980596a1576f9.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, to auto ma softa . prawie 170g/s na przeplywce , ma byc ok 145g/s , wtryski zamiast 16 maja 20us , z 215km powinien miec. Jednak daj mu wtryski z BAM nawet bez korekcji softu bo twoje juz petla. Boost tez lekko ruszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego "softa" tam nie ma, pompa paliwa do sprawdzenia i sprawdzenie przepływki czy na pewno org. dedykowany po numerach, choć po modach jakie masz przepływ może taki wychodzić :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak 20us? i 170g, nie ma opcji ,i 0.6b przy 6000. Nie ma szans zeby to byla seria, chyba ze sa inne mody nie wypisane tutaj, to wtedy jest taka mozliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma żadnych modów prócz tych które są wypisane tutaj, wydaje mi sie że po ruszeniu wydechu powinno sie chyba coś poprawić ;) Obecnie jest 2.25" tylko na końcowym tłumiku komorowym z mk2 GTI 16V ;)

 

Nie wiem co sie działo u poprzedniego właściciela, dawca był ściągnięty z UK z przebiegiem 60tyś mil, sprzedający nie miał żadnych informacji dot. modów silnika. Pod maską wyglądało wszystko jak fabryka, bez silikonów, stożków, FMIC i do tego fabryczny DP o zabójczej średnicy 45mm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności