Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nic nie zainstalowałem. myślisz,że po zainstalowaniu mogą być problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nic nie zainstalowałem. myślisz,że po zainstalowaniu mogą być problemy?

Eeeee pewnie nie [emoji48]

 

A szczerze to nie wiem.

Edytowane przez pako11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie ma szans, video podczas jady nikt "legalnie" nie zrobi.

 

Teoretycznie nie - ale w praktyce wiadomo że każde zabezpieczenie zostanie złamane :) Tak jak w poprzednich generacjach sprzętów VW. Nigdy nie zapomnę jak tego lata policjanci na światłach w suce kazali mi otworzyć okno i śmiali się że zaraz mandat dostanę za oglądanie TVN :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam galaxy s6 i Discover Pro, łączy się bez problemu jeśli chodzi o widzenie go, rozmowę, natomiast nie zawsze łączy funkcję SMSów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam galaxy s6 i Discover Pro, łączy się bez problemu jeśli chodzi o widzenie go, rozmowę, natomiast nie zawsze łączy funkcję SMSów

To się powtórzę...

Masz zainstalowane androidauto i pozostały soft VW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystko zainstalowane

Ale już rozwiązałem problem usunięcie cache z aplikacji bluetooth w tel pomoglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wszystko zainstalowane

Ale już rozwiązałem problem usunięcie cache z aplikacji bluetooth w tel pomoglo

Ja nie raz czyścilem pamięć i dane z bt i dalej było to samo.

Bezproblemowe wręcz natychmiastowe połączenie z autem, odczyt SMS ale co kilkanaście minut rozlaczenie i łączenie z powrotem.

Próbowałem różnych opcji z rsap i jako zwykły zestaw, z udostępnianiem danych i bez, i bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy możecie opisać co trzeba zainstalować aby dicovery pro działało poprawnie ?

Mam S6 i tez mi zrywa połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to pomogło

Select the App icon from the home screen of your Galaxy S6.

 

> Tap the Settings icon.

 

> Hit Application Manager.

 

> Swipe the screen left or right in order to find All Tabs.

 

> Select Bluetooth.

 

> Tap Clear Cache.

 

> Select Clear Data.

 

> Choose Ok.

 

> Now restart your phone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś miał problem z rejestracją CarNet pomimo podłączenia do Internetu ( poprzez zewnętrzny AP) i zarejestrowaniu na stronie Car Net- mam ten kod na 48h. Na ekranie MD pojawia się że rejestracja nieudana - spróbuj ponownie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie na DP, nie chciał mi się zarejestrować. Spróbowałem ponownie po kilku godzinach i przeszło bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie Routery USB współpracują z DP przez Wi-fi? Wiemy, że Media-Tech MT4220 ale czy ktoś testował coś innego? Najlepiej LTE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, jakie Routery USB współpracują z DP przez Wi-fi? Wiemy, że Media-Tech MT4220 ale czy ktoś testował coś innego? Najlepiej LTE.

 

Moim zdaniem każdy będzie działał. One robią normalne WiFi przecież. Ja w garażu korzystam z tego w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - każde router wifi działa ok. Ja aktualnie mam podpiętego Tp-Linka MR-3020 z modemem USB, działa ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi, gdzieś słyszałem, że modem musi mieć kompatybilny jakiś protokół, jesli działają wszystkie to powoli musze sie zacząć za jakimś rozglądać ponieważ moje auto produkuje sie w połowie lutego :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myl routera z modemem. Modem musi byc kompatybilny jesli chcesz go wlozyc do portu usb w aucie. Jesli korzystasz z routera np. huawei 3372 to,wtedy DP laczy sie przez wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie myl routera z modemem. Modem musi byc kompatybilny jesli chcesz go wlozyc do portu usb w aucie. Jesli korzystasz z routera np. huawei 3372 to,wtedy DP laczy sie przez wifi.

 

Chodzi mi o modem z wbudowanym routerem wifi. Chce go podłączyć do gniazda zapalniczki poprzez ładowarkę USB. Jak rozumiem w takim wypadku urządzenie nie musi byc kompatybilne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skontaktowałem się z infolinią VW w sprawie niemożności zarejestrowania samochodu w Car Net. Bardzo miła, jednak zupełnie niepomocna Pani przeprowadziła ze mna jeszcze raz całą procedurę rejestracji po czym stwierdziła że zgłosi temat do importera.

Ręce opadają.

Mam dwa pytania do szanownych forumowiczów:

1. czy po zaznaczeniu checkboxa WLAN pojawia się Wam możliwość wybrania trybu CLIENT? U mnie nie ma takiej możliwości, poprostu właczam WLAN odnajduję sieć z która mam zamiar sie połączyć, wpisuje hasło do szyfrowania i koniec - jestem połaczony co widac po ptaszku przy nazwie sieci.

2. CAR STICK to modem 3G na USB czy modem 3G z routerem i WIFI jedynie zasilany z USB?

Z góry dziękuję za informacje.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę cię martwić ale u mnie było podobnie i musieli wgrywać w salonie nowe oprogramowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie koniec świata, choć zawsze jakaś uciążliwość. Zobaczymy co powiedzą, powiedziano mi że odezwą się w ciągu tygodnia. Swoją drogą nie mogę pozbyć się wrażenia że cały ten system infotainment kuleje w stosunku do poziomu całego samochodu, tak jakby na stanowisku odpowiedzalnym za jego rozwijanie była osoba która nie rozumie nowoczesnych technologii informacyjnych, trendów, oraz potrzeb użytkowników.

 

Zamiast oprzeć cały ten system na jakimś dobrze już znanym systemie operacyjnym to klepią coś co samo z sobą ma problem nie mówiąc o ograniczonej możliwości konfiguracji i rozbudowy.

|Kolejny babol który ogranicza funkcjonalność to ograniczenie rozmiaru telefonu który może współpracować z instalacja telefoniczną Comfort. 120 mm długości to zdecydowanie za malo dla telefonów z ekranem 5" a takie są teraz w użytku jako telefony biznesowe.

Miejsce jest tylko zabrakło wyobraźni konstruktorowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności