Skocz do zawartości
rafal0584

światła mijania nie świeci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie świeci prawe światło mijania

żarówka sprawna

Czy są bezpieczniki odpowiedzialne za lewą i prawą strone, czy to jest pod jednym jak wstepnie doczytałem

Jesli pod jednym i zarowka sprawna, gdzie szukac dalej przyczyny ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie świeci ci też prawe drogowe i lewa pozycja to masz spalony bezpiecznik SB48 (40A) w komorze silnika. Są tylko 2 czterdziestki więc łatwo znajdziesz

Jeśli pozostałe świecą to sprawdź jeszcze raz żarówkę i podłącz auto pod kompa żeby sprawdzić błąd.

Czy masz jakiś komunikat na fis-ie? Zapaloną kontrolkę na zegarach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak

standardowa kontrolka przepalonej zarowki

przed wymianą bylem pewny po obejrzeniu ze zarowka jest dobra ale mimo to kupilem nowa i nie swieci

Nie swieci tylko prawe mijania

Drogowe i postojowki ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komunikat w aucie : Front Right dipped beam defective

Co on oznacza ?

Edytowane przez rafal0584

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nic ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj jest trochę o tym. Poza tym, google nie dało ciekawych wyników. Edytowane przez Krzych_MetFuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tutaj bo temat postu pasuje. Do czego służy funkcja w menu komfortu - światła i widoczność - tryb podr. Nie mogę tego nigdzie znaleźć w instrukcji.

IMG_2195.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą funkcję włączasz jak poruszasz się w ruchu lewostronnym. Prawa strona świateł obniża się. Podjedz sobie do ściany i wlacz, zobaczysz różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję pilnie pomocy. Mój problem polega na tym że lewy bi xenon robił mi się różowy więc stwierdziłem że się kończy więc pojechałem do sklepu i kupiłem dwa cena za sztukę 100zł po 6 godz udało mi się wymienic ponieważ musiałem zwalać zderzak nadkola i wyciągać lampy wszystko było dobrze a po 4 dniach padł mi lewy xenon i doswietlanie zakretow z obu stron co to może być ? Jeden mechanik powiedział mi że muszę kupić oryginalne zarniki 320zł za sztukę . Może ktoś mi pomorze co to może być za przyczyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa sie wysypała do naprawy elektronika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał jeśli kupiłeś jakiś chiński szajs, a cena 100/szt na to wskazuje to przypuszczalnie spaliłeś przetwornicę. Jeśli miałeś szczęście to tylko żarnik padł. Pooglądaj sobie na jutubie filmiki o chińskich żarnikach. Zrozumiesz o czym piszę.

 

Koszt przetwornicy to kilka dodatkowych stówek niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przez komputer wykazało błąd ....Magistrala Can .... kolega powiedział że komputer mu pokazuje że prąd dochodzi do zarowki więc chyba przetwornica jest dobra ?

Edytowane przez Rafalekzizu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Żeby już nie zakładać kolejnego tematu i robić spamu to napiszę tu. Mam problem w passacie, otóż są tylko światła pozycyjne. Mijania i drogowe nie dają oznak życia :/ przelacznik jest ok, sprawdzalem nawert od drugiego passata, bezpieczniki ok, żarówka po podłączeniu na krótko swieci. Drogowe nawet nie działa po pociągnięciu dźwigni do siebie :/ w czym może być problem ? :/

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony zgodnie z pkt. 2.1.a regulaminu forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności