Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

widzialem dzis jak facet nowym b8 w kombi 2.o diesel wyskakiwał z pod swiateł i naprawde torpeda

 

ciekawe ile mial koni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stado ;-)

Edytowane przez IQM1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nowości w temacie terminów dla DSG Highline 1,8 tsi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś nowości w temacie terminów dla DSG Highline 1,8 tsi???

 

pewnie we wrzesniu jak zdazyles zamówic jeszcze w 2014 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.8 TSI HL DSG dla aut zamowionych w marcu 2015 Termin produkcji to 40 tydzien informacja z dzisiaj potwierdzona u dealera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Koledzy,

za 2 tygodnie odbieram mojego Passka, wersja 1.8 TSI z automatem. Chciałabym mieć w samochodzie przyciemniane szyby jednak mój model tego nie posiada a nie chciałam nic zmieniać, gdyż dealer powiedział, że grozi to wyrzuceniem z systemu i znacznym opóźnieniem. Zdecydowałam się więc na samochód zamówiony przez salon i nie miałam wpływu na szczegóły wyposażenia. Poprzedni samochód w kolorze granatowym i z manuał em pod koniec lutego wyrzuciło mi na... grudzień... Czy według Was to możliwe czy mój dealer coś kręci? Wracając do szyb to chcę przyciemniane folią, ale powiedzieli mi, że Volkswagen najczęściej przyciemniane o 50%. Przesiadać się z Mazdy 6, w której przyciemnianie jest większe. Jak myślicie jaki stopień przyciemnianie będzie odpowiedni do koloru Indium?

Pozdrawiam i życzę szybkich odbiorów.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Wybaczcie błędy "po polskiemu", piszę z telefonu, który wie lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy według Was to możliwe czy mój dealer coś kręci? Wracając do szyb to chcę przyciemniane folią, ale powiedzieli mi, że Volkswagen najczęściej przyciemniane o 50%. Przesiadać się z Mazdy 6, w której przyciemnianie jest większe. Jak myślicie jaki stopień przyciemnianie będzie odpowiedni do koloru Indium?

Pozdrawiam i życzę szybkich odbiorów.

.

 

Mój też chyba kręci w ten sam sposób :-) Też chciałem domówić przyciemniane ale dowiedziałem się,

że lepiej nie, bo jest wysokie ryzyko obsuwy terminu. Ponoć auta tydzień po mnie zamówione mają dodane 2 miesiące do terminu gratis ( ten sam silnik i skrzynia). Co to się tam w tym Emden dzieje ...

 

Odnośnie przyciemniania : są dwie opcje:

 

1) Folia - w różnym stopniu przyciemnienia i kolorze. Najlepiej podjechać do firmy oklejającej i dobrać z tego co mają.

Ja osobiście miałem mieszane uczucia co do oryginalnie przyciemnianych bo z zewnątrz fajnie wyglądają

ale wewnątrz zielono jak w akwarium. Poza tym nie można zdjąć jak się nie spodoba.

Folia naklejana chroni w przypadku rozbicia szyby co również jest plusem .

 

2. Jeśli masz Varianta :

vw.pl->serwis i akcesoria-> Części i akcesoria -> Oryginalne akcesoria Volkswagen ->Nowy Passat (po lewej) -> Katalog oryginalnych ... strona 36/37

 

"09 Oryginalne akcesoria VolkswagenÂŽ Osłony przeciwsłoneczne

Bezpieczne, oryginalne osłony przeciwsłoneczne stanowią doskonałą ochronę przed słońcem, a także

nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza samochodu. Przydatne, zwłaszcza gdy podróżujemy z dziećmi

lub zwierzętami. Osłon można używać zarówno przy zamkniętych, jak i otwartych szybach bocznych.

Zestaw na tylną szybę, szyby w bocznych drzwiach i boczne szyby bagażnika. Tylko dla Passata Varianta.

Art. nr: 3G9 064 365"

Edytowane przez cayugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam informację, że 38 tydz. i tak długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Koledzy,

za 2 tygodnie odbieram mojego Passka, wersja 1.8 TSI z automatem. Chciałabym mieć w samochodzie przyciemniane szyby jednak mój model tego nie posiada a nie chciałam nic zmieniać, gdyż dealer powiedział, że grozi to wyrzuceniem z systemu i znacznym opóźnieniem. Zdecydowałam się więc na samochód zamówiony przez salon i nie miałam wpływu na szczegóły wyposażenia. Poprzedni samochód w kolorze granatowym i z manuał em pod koniec lutego wyrzuciło mi na... grudzień... Czy według Was to możliwe czy mój dealer coś kręci? Wracając do szyb to chcę przyciemniane folią, ale powiedzieli mi, że Volkswagen najczęściej przyciemniane o 50%. Przesiadać się z Mazdy 6, w której przyciemnianie jest większe. Jak myślicie jaki stopień przyciemnianie będzie odpowiedni do koloru Indium?

Pozdrawiam i życzę szybkich odbiorów.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Wybaczcie błędy "po polskiemu", piszę z telefonu, który wie lepiej...

 

Wydaje mi sie ze ten dealer cos kreci ja zamawialem 23 marca 1.8 tsi HL full wypas tyle ze w manualu, bo zona nie lubi automatu,i produkcja planowana na 40 tydzien, dzis potwierdzona przez dealera, ktory notabene powiedzial ze jezeli chce to moge jeszcze w ciagu 2 tygodni zmienic na DSG i bedzie wtedy 39 tydzien.

Wiec sciemnia twoj dealer na maksa bo chce ci wcisnac to co do salonu zamowil wczesniej, albo z uwagi na mala sprzedaz ma zle notowania u importera.

Edytowane przez kotisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz moje info, które otrzymałem z wypożyczalni gdzie będę miał wynajem długoterminowy. Mój Pastuch będzie w drugiej połowie maja :) zamówiony 04 marca 2015.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Śledzę wątek dłuższy czas i w związku z tym mam pytanie, czy rabat 7% w zakupie na firmę, finansowanie w leasingu i zaliczaniu się do grup zawodowych to dużo ? czytając forum to 10% jest realne a nawet ponad, to moja pierwsza wizyta u pobliskiego dealera . Dodam, że wartość auta w/g konfiguratora to 141 530 zł. 1.8 tsi DSG HL + parę dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Śledzę wątek dłuższy czas i w związku z tym mam pytanie, czy rabat 7% w zakupie na firmę, finansowanie w leasingu i zaliczaniu się do grup zawodowych to dużo ? czytając forum to 10% jest realne a nawet ponad, to moja pierwsza wizyta u pobliskiego dealera . Dodam, że wartość auta w/g konfiguratora to 141 530 zł. 1.8 tsi DSG HL + parę dodatków.

 

ja dostalem 8 procent na osobe prywatna czyliu 10 dla ciebie to minimum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dostalem 8 procent na osobe prywatna czyliu 10 dla ciebie to minimum

 

7 % jakoś na flotę, podobno od 1 auta o grupach zawodowych cisza mimo że na str. vw jest informacja o tym że się zaliczam a sprzedawca mówi że nie, paranoja mam zamiar porównać oferty minimum trzech dealerów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Czy ktoś zamawiał B8 1.8 DSG po 20 marca. Ciekawe jaką mieliście cenę wyjściową. Na stronie VW i w konfiguratorze cena 125.690 zł u dilera 128.090 zł. Sprawdzałem u dwóch dilerów i to samo. Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sprzedawca w środę pytał kiedy konfigurowałem auto bo była podwyżka, mówię że dzień wcześniej (cena wyjściowa ok 125 000) i mówił że w porządku , może vw nie uaktualnił cen w konfiguratorze ale dziwne że nie powiedział że cena od 128 090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie była podwyżka cen, tylko ciekawe dlaczego stare nieaktualne ceny wiszą na stronie VW. Tak się też zastanawiam czy jak PLN trochę mocniejszy do Euro to czy to nie powinno odbić się na cenie oczywiście w dół, ale przy takim popycie to pewnie mrzonki.

Może dopiero pojawienie się Superba w sprzedaży skłoni VW do jakiś promocji -większych rabatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem kilka stron wyzej ze byla podwyzka cen.

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze ten dealer cos kreci ja zamawialem 23 marca 1.8 tsi HL full wypas tyle ze w manualu, bo zona nie lubi automatu,i produkcja planowana na 40 tydzien, dzis potwierdzona przez dealera, ktory notabene powiedzial ze jezeli chce to moge jeszcze w ciagu 2 tygodni zmienic na DSG i bedzie wtedy 39 tydzien.

Wiec sciemnia twoj dealer na maksa bo chce ci wcisnac to co do salonu zamowil wczesniej, albo z uwagi na mala sprzedaz ma zle notowania u importera.

 

zalezy to od wyposazenia.

 

jest duza restrykcja na AID i skóre Nappa. Jesli tego nie bierzesz - bedzie szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passacik_b8: 1.5% drożej jest teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności