Skocz do zawartości
Gość Martinez189

...wszyscy tylko o TDi albo turbo...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martinez189

:zdziwko: Ale się tutaj mała zadyma zrobiła... a to wszystko bo zadałem takie a nie inne pytanie. No ale co tam czytałem wasze posty i rzeczywiście niektóre brzmią dosyć szyderczo... biorę to wszystko jako żarty choć spodziewałem sie od niektórych bardziej rozsądnych odpowiedzi ewentualnie szybkiej piłki w postaci " nic sie nie da zrobić bo się po prostu nie opłaca" Podziękowania dla ""Rainman777"" za walkę w mojej sprawie.

pozdro 4 all

:offtopic:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian
Fakt faktem, możesz zrobić z passia potwora z 300 PS pod machą ale na bank nie z 1,6.

 

pewny jestes? :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można - tylko po co i jakim kosztem?

Na naszych drogach 140 km/h to za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian
Można - tylko po co i jakim kosztem?

Na naszych drogach 140 km/h to za dużo.

 

koszt rzeczywiscie bylby wysoki (szacuje jakies 15 000pln) ale da sie i denerwuje mnie jak ktos pisze na bank nie z 1.6

 

140km/h? :cwaniak: troche przesadzasz. zalezy czym i jak szybko osiaga to 140km/h ;)

 

moja wczorajsza droga zakopane-wroclaw = niecale 4h i bylem na miejscu

 

gwarankuje Ci ze nie bylo idiotycznej niebezpiecznej jazdy poniewaz za pasazera byla moja mamuska a ona bardzo wyczulona jest na "kretynstwo na drodze"

 

wracajac do 1.6 to sa gotowe do kupienia (~2000$) kity kompresora ktore przy odrobinie wprawy sam zakladasz i mozesz cieszyc sie 140KM i 200Nm (dostepnymi 2000!!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucasz 15tysi w 1,6 i masz....... max 180 km :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale po co ? Za 16tys mozna kupic zdrowa bude hondy civic z zawiasem i heblami i do tego ze swapowac 1.6vti vtec i przeganiac wszelkie wrc i sti ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety seria vti nie wystarczy.... musi byc podlubana na okolo 180-190km... a i tak da rade WRX ale nie STI.... z reszta jest chyba nadal na sprzedaz vti z 96roku dlubnieta na okolo 190km, nawet integre typer przegania:) cena raptem 25tysi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności