Skocz do zawartości
kj9120

Zmiana tapicerki tylnej kanapy sedan B5

Rekomendowane odpowiedzi

cześć nie znalazlem nic podobnego, więc zakładam temat, a mianowicie mam urwany zaczep tylnego siedziska, czy bez problemu można przełożyć obicie na inna kanapę i jak się wogule do tego zabrać. Czy dam radę zrobić to samodzielnie :) Proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie chcesz całej kanapy ? Mam do oddania idealną kanapkę w kolorze czarnym. Pokaz foto swojej, porównam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie chcesz całej kanapy ? Mam do oddania idealną kanapkę w kolorze czarnym. Pokaz foto swojej, porównam.

 

foto nie mam, tylko że ja mam pół skóry z alcantara :) jakbyś miał taką kanapę z czarną pół skórą to mógłbym się zastanowić :)

a czy ktoś może już to robił??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dziś byłem u tapicera, mam półskórę z sedana i chcę ją wrzucić do kombi. Powiedział, że się da, bez problemu, cena za całość też dobra, także sedan-sedan tym bardziej, aczkolwiek samemu jest ciężko, tapicerka trzyma się na takich "uszach" z drutu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samemu też da rade to zrobić, tylko trochę cierpliwości. Odpiąć tapicerkę od stelaża, założyć drugą i po sprawie. Robiłem tak jeszcze w poprzednim golfie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bardziej chodzi mi o to czy nie jest ona przyklejona do pianki i czy nie znajdę tam innych niespodzianek?? A co myślicie o uzupełnieniu pianki pod siedziskiem, tak żeby była bardziej kształtna?? Czy ma to jakikolwiek sens??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prałem w tamtym tygodniu tapicerkę... bez problemu można ją ściągnąć. Jak odkręcisz (zdemontujesz) siedzisko lub oparcie do okoła jest tak jakby na wcisk taka plastikowa listwa (ciągnąć mocno i wyjdzie). Później masz na środku zaczepy i druty trzeba je porozpinać. Gąbka jest osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie dało się zbytnio porozpinać, oczka były szczelnie pozamykane na drutach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności