Skocz do zawartości
Kamilek1307

RNS510 i adapter multimedialny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z was ma adapter multimedialny podpięty do nawigacji RNS510?

Chodzi mi o adapter taki do kupienia z allegro za 300-350zł, który umożliwi wprowadzenie sygnału wideo i wyświetleniu go na ekranie.

Problem jest taki, że posiadam takowy adapter tylko za cholerę nie mogę się z nim uporać. Adapter odsyłałem do producenta, odesłał podobno sprawdzony.

Po podłączeniu adaptera w gatewayu pojawia się pozycja tunera TV. po włączeniu go w dalszym ciągu nie wyświetla się opcja TV w RNS510 jak podaje instrukcja producenta adaptera.

Może ktoś z was ma takie cacko podłączone do waszej nawigacji i podzieliłby się radami;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie cacko. Tylko chyba troche tansze ale dziala z tunerem tv. Wszystko mam nie ori. Moim problemem chyba z adapterem jest to, ze raz na 15 wlaczen nie wykrywa adaptera lub sa znieksztalcenia lub jest czarno-bialy. Bledem z mojej strony bylo zakupienie taniego tunera TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Masz jakąś solucje jak to podłączyć? Ja mam taki zwykły adapter, który wpina się do wejścia kamery w RNS510, do tego 4 przewody, masa, +12, can h, can l.

 

możesz coś więcej napisać o Twojej konfiguracji sprzętowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezabardzo Ci pomoge, bo mi to zakladali w serwisie po znajomosci. Kamera u mnie dziala po wrzuceniu wstecznego, ale w RNS'ie musze przelaczyc na video. Tak w ogole wroce sie do atwojego pierwszego posta. Wiem tylko tyle, ze w RNS trzeba aktywowac video, bo tuner tv jest tylko do ori tunera czy jakos tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie puki co nieaktualne;( rano tak zastałem autko:

 

111.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za sk...y. Serdecznie wspolczuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie puki co nieaktualne;( rano tak zastałem autko:
Pocieszę Cie. I tak byli kulturalni bo odpięli wtyczki. Mi je poucinali... O kradzieżach rns510 było już sporo. Jak miałeś AC to wyjdziesz na swoje.

Współczuje

Edytowane przez korexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy mam problem. Kupiłem dzisiaj passata i mam na i rns 510 chyba ta z 4 klawiszami po obu stronach. Podczas jazdy wyłączyło ki sie radio i wskoczyło telephone. Przaczyl sie pewnie na telefon a ja nie umiem jej teraz wyłączyć. Wyłączyłem silnik zamknąłem samochod a na ekranie swieci sie telephone. Poradź cie cos do jutra padnie akumulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłącz aku na 15-30min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności