Skocz do zawartości
Rysieeek

VW promocje w sprzedaży nowych....

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie już było ale dla chętnych i niezdecydowanych i zdecydowanych do zakupu...

http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Specjalna-oferta-z-okazji-wyprodukowania-przez-VW-200-mln-aut,wid,16944122,wiadomosc.html

 

i wycinek z artykułu

– Passat – 20 000 zł,

 

może się ktoś skusi... do końca października..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wycinek z artykułu

– Passat – 20 000 zł,

 

może się ktoś skusi... do końca października..............

Widać, że bardzo chcą się ich pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widać, że bardzo chcą się ich pozbyć.

A jak ! B8 czeka i inne nowe modele ;) Skoro b6 było produkowane tyle lat, a B7 tylko ponad 3 to chyba wsio jasne, ze to jawne przyznanie się do błędu....Muszą iśc pod każda przykrywką :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby nie było............... jest na forum dyskusja czy brać B7 czy czekać na B8.... dochodzi dodatkowy argument ekonomiczny..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wybor jest oczywisty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak ! B8 czeka i inne nowe modele ;) Skoro b6 było produkowane tyle lat, a B7 tylko ponad 3 to chyba wsio jasne, ze to jawne przyznanie się do błędu....Muszą iśc pod każda przykrywką :D

 

Ten sam błąd był przy zmianie B3 na B4 ? Zresztą w czym tkwi błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro b6 było produkowane tyle lat, a B7 tylko ponad 3 to chyba wsio jasne, ze to jawne przyznanie się do błędu

Do jakiego :?::)

B3 był produkowany przez ok. 5lat, B4 przez 3 lata, B5 3B przez 4lata, B5 3BG przez 5lat, B6 przez 4 lata, B7 (czyli B6 po lifcie, jak 3BG) przez 4 lata... To takie z grubsza wyliczenia....

Ogólnie dobra okazja, jeśli ktoś chce kupić B7 za mniejsze pieniążki... Ogólnie wiemy, że B5 w sumie był lepszym autem niż B6, był bardziej wytrzymały... Może warto kupić B7 z wyprzedaży, bo nie wiemy jeszcze, jakim badziewiem okaże się B8 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B6 był produkowany od 2005 do 2010 czyli 5 lat. Jeżeli patrzymy ze względów ekonomicznych to b7 jest lepszą propozycją, ale według mnie b8 jest ładniejsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie wiemy, że B5 w sumie był lepszym autem niż B6, był bardziej wytrzymały...

 

Opinia lekko na wyrost,w b5fl przez 4lata wsadziłem worek siana - w b6 przez 4lata (1.9tdi) - drobnica ( brak wielowahaczu,możliwość rozbudowy elektronicznej na zasadzie klocków lego itd. itp. ) Osobiście uważam iż nawet nie ma co porównywać ;)

Czy brałbym b7 - pewnie tak choć kusi b8

Wracając do tematu - interesująca ta oferta np. dla Tiguana :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opinia lekko na wyrost,w b5fl przez 4lata wsadziłem worek siana - w b6 przez 4lata (1.9tdi) - drobnica ( brak wielowahaczu,możliwość rozbudowy elektronicznej na zasadzie klocków lego itd. itp. ) Osobiście uważam iż nawet nie ma co porównywać

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia-dziwi mnie sprawa zawieszenia w B5, bo u mnie jeden B5 na oryginalnym zawieszeniu doszedł do ok. 350tkm (stracił życie w wypadku), drugi ma 320tkm i śmiga na pierwszych wahaczach... A w B6 musiałem wymienić silnik, który miał krzywy blok i wypalał regularnie uszczelkę pod głowicą-czyli spierdzielony fabrycznie.

Jeśli chodzi o modyfikacje, to rzeczywiście przewaga B6, ale jest kilka upierdliwych spraw jak np. wymiana tylnych klocków-powodzenia bez komputera ;)

Ogólnie wydaje mi się, że aktualna oferta VW z rabatami na modele VW jest ciekawą opcją, bo można zniwelować odrobinę utratę wartości nowego auta po opuszczeniu salonu. Poza tym oferta dotyczy nie tylko Passata, jeszcze większy rabat jest na Tiguana, na Sharana też jest 20tyś rabatu-a te modele nie mają wprowadzonego następcy w tym roku :)

Ja akurat auto zmieniałem w marcu, gdyby wtedy VW wprowadził taką ofertę, to bym się zawahał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

 

I wszystko w temacie

 

Poza tym oferta dotyczy nie tylko Passata, jeszcze większy rabat jest na Tiguana

 

O tym pisałem wcześniej,interesujące dla kogoś kto akurat teraz szuka np. drugiego auta w rodzinie i ma wolne środki na koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie nowego samochodu nie zawsze kasa jest najważniejsza.

Dużo osób woli poczekać na nową wersję.

Liczną grupę stanowią także tacy, który chcą mieć nowe auto taniej. Dla nich kierowana jest ta oferta.

Co kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak kupowałem b6 bo wchodziła b7.cenia za jaka wyjechałem z salonu nowym autem byla równa 2letnuemu autu sprzedawanym na znanym portalu aukcyjnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... w b5fl przez 4lata wsadziłem worek siana ..

 

Bo pewnie nie był po 90 letnim oficerze wermahtu ??? :hyhy

 

A w temacie: jakbym JA miał kupować to brałbym starszy model (w full wypasie) a zaoszczędzoną kasę

wydałbym na wczasy lub inne zachcianki.

 

... nie wiemy jeszcze, jakim badziewiem okaże się B8 ;)

 

Otóz to :roll

 

A B7 nie ma już wad wieku dziecięcego przynajmniej.

Edytowane przez tomery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otóz to

 

A B7 nie ma już wad wieku dziecięcego przynajmniej.

Macie rację, ale kupuje się nowy samochód z gwarancją, gwarancja się kończy samochód out, a przy odsprzedaży łatwiej, bo każdy patrzy czy to nowa buda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, ale kupuje się nowy samochód z gwarancją, gwarancja się kończy samochód out, a przy odsprzedaży łatwiej, bo każdy patrzy czy to nowa buda.

 

Takie rzeczy tylko w erze, chyba, że był dzwon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności