Skocz do zawartości
BBart79

Kupno czesci do regeneracji hamulca UK Ebay

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potrzebuje pomocy w dobraniu/potwierdzenia zestawu naprawczego do zacisku hamulcowego przod i tyl. Passat 1.9 tdi 130 BHP AVF. Hamulce sie lekko blokoja i mechanik twierdzi ze trzeba by je zregenerowac. Problem polega na tym ze nie potrafie znalezc odpowieniej czesci na ebay uk.

 

Znalazlem ponizsze ale nie jestem pewnien ze to sa prawidlowe.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-PASSAT-1996-2005-REAR-BRAKE-CALIPER-REPAIR-KIT-VENTED-DISCS-BCK4342A-/261481810698?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3ce187cb0a

 

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-PASSAT-MK5-1997-2005-FRONT-BRAKE-CALIPER-REPAIR-KIT-ATE-TYPE-BCK5704N-/261583191947?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3ce792bf8b

 

Moze ktos to potwierdzic??

 

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tył na pewno pasuje, z przodu musisz zobaczyć, jaki masz system hamulcowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki

 

glopie pytanei ale jak mam sprawdzic jaki system hamulcowy mam? nie znam sie na tym zabardzo jak widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie w większości vw są systemy ate.Tłoczek tylni ma 38 mm średnicy a przód 57.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W taki sposób, w jaki przykręcony jest zacisk do jarzma. Jak widzisz takie osłonki "gumki" harmonijki z przodu, to masz Lucas, co w Twoim przypadku jest mało prawdopodobne. Jeśli gumka jest gładka, a w niej schowane prowadnice ( jak w linku wyżej) to ATE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja też zazwyczaj na takich rzeczach się nie znam i albo części zamawia mi mechanik, albo jak muszę sam coś skombinować to po modelu, roczniku... zawsze potrafią mi dobrać odpowiednią cześć czy zamiennik. Np na Motointegrator.pl – masz największy sklep z częściami samochodowymi w Polsce. Pozwala szybko i w łatwy sposób zamówić to co się potrzebuje bez większej filozofii.

 

Popatrz na date posta. Pewnie w przeciagu tych kilku miesiecy problem juz dawno rozwiazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności