Skocz do zawartości
Gość aniol1988

passat tuning :) allegro..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aniol1988

Witam :) mam tu ciekawy przypadek ... jak ktos mogl cos takiego passatowi zrobic ?

http://moto.allegro.pl/item157579079_vw_passat_b5_piekne_autko_za_dobra_kase_.html

 

 

a tu drugi . (swoja droga wyglada jak karawan tylko taki pimped)

http://moto.allegro.pl/item156679354_passat_b5_po_tuningu.html

duzo lepszy .... choc wg mnie te felgi przesadzone:) .. co o nich myslicie? moze sami macie tez jakies przyklady tego typu zmian :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co przepraszam chcesz kupic czy rozmawiac o gustach ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tu drugi . (swoja droga wyglada jak karawan tylko taki pimped)

http://moto.allegro.pl/it...po_tuningu.html

duzo lepszy .... choc wg mnie te felgi przesadzone:) .. co o nich myslicie? moze sami macie tez jakies przyklady tego typu zmian

 

drugi mi się podoba w 99%, poza tymi lampami , reszta ładna, fele piękne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Big Angelo

ten pierwszy to fatal, ale ten drugi jest z poznania, widziałem go na zywo i to nie raz, jest to jeden z najładniejszych passatów (według mnie) jakie widziałem, naprawde jest ładny, chciałbym takie miec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na drugi byl chyba opisywany w GT.

 

 

 

 

 

edit.... przeciez jest w opisie:) pierdola ze mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol1988

raczej porozmawiac o gustach bo jak widzisz posiadam juz passata.. ewentualnie chcialbym zobaczyc inne podobne wynalazki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, nie każdy rodak ma to "wyczucie". Jak auto ma fajną dokładkę zderzaka, to właściciel dorzuci mu jeszcze gigantyczną lotkę albo 15 calowe felgi i duży balon. Brak konsekwencji w tworzeniu czegoś...

 

... ta sztuka u nas dopiero raczkuje, więc nie ma się z czego śmiać. Przynajmniej byli na tyle odważni, żeby coś w tych autkach zrobić, żeby się w oczy rzucały, żeby im się podobały. Narzekać i podśmiewać się potrafi każdy... do tego nie potrzeba nawet mieć samochodu.

 

BTW. zwróćcie uwagę, że Passat (zwłaszcza kombi) nie jest autkiem do tuningowania, tylko do wygodnego przemieszczania się dla faceta po trzydziestce, z dwójką dzieci i psem - może dlatego tak mało jest akcesoriów tuningowych i trzeba się na prawdę namęczyć, żeby znaleźć i zainstalować coś fajniejszego niż te lex-looki albo komin wystający spod zderzaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety, nie każdy rodak ma to "wyczucie". Jak auto ma fajną dokładkę zderzaka, to właściciel dorzuci mu jeszcze gigantyczną lotkę albo 15 calowe felgi i duży balon. Brak konsekwencji w tworzeniu czegoś...

 

... ta sztuka u nas dopiero raczkuje, więc nie ma się z czego śmiać. Przynajmniej byli na tyle odważni, żeby coś w tych autkach zrobić, żeby się w oczy rzucały, żeby im się podobały. Narzekać i podśmiewać się potrafi każdy... do tego nie potrzeba nawet mieć samochodu.

 

BTW. zwróćcie uwagę, że Passat (zwłaszcza kombi) nie jest autkiem do tuningowania, tylko do wygodnego przemieszczania się dla faceta po trzydziestce, z dwójką dzieci i psem - może dlatego tak mało jest akcesoriów tuningowych i trzeba się na prawdę namęczyć, żeby znaleźć i zainstalować coś fajniejszego niż te lex-looki albo komin wystający spod zderzaka.

 

Merecek od kiedy masz 30lat 2 dzieci i psa w bagazniku? Z tego co wiem to wygladasz calkiem mlodo :D:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

 

Hmm, przegięcie powiadasz, a mi się tam podoba :)

Lusterka w nim to pomyłka, pasek ma zajebiste oryginalne lusterka !!! , tylny zderzak też do bani zrobione światła i wydech klapa OK, bym zmienił jesio co nieco, no i przemalował bo kolor kiepski...

 

Poza tym ten styl jest dość często spotykany w Modach B3 kombi, albo seria abo ingerencja w wygląd, wiadomo że nie każdemu się podoba laminat.

 

Ale odpowiednio dobrany naprawdę fajnie wygląda.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość showtime

U mnie mogłyby służyć jako pługi... Z takimi spojlerami i obnizonym zawieszeniem nawet nie wjechalbym do siebie pod gorke na podworko... Coz... taki urok mieszkania w górach - dla mnie obnizone i ospojlerowane samochody sa zupelnie niepraktyczne.

 

Jesli ktos mieszka na nizinach np. Poznan oczywiscie... ale do Karpacza, Zakopanego i w okolice innych gór nie radze sie wybierac... Ba wystarczy wjechac na pierwszą lepszą podrzędną drogę...

 

I nie szkoda kasy na wymiane zawiechy czy ciągłe klejenie spojlerow? Wole odlozyc pieniadze na dobre granie w srodku niz ciagle inwestowac w cos, co w Polsce i tak nie zdaje egzaminu - czytaj spojlery, obnizanie, felgi 18"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do wygodnego przemieszczania się dla faceta po trzydziestce, z dwójką dzieci i psem

 

Witaj,ale wkurzyłeś moją drugą połowe cytuję"to o psie napisał a gdzie żona"nie przejmuj sie babska solidarność.

POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pasek97

Odnosnie b5.... pierwszy- to proba (nie udana) zrobienia tzw. Street Fightera(szczerze! szacunek dla goscia za probe zrobienia tego trudnego porjektu....szkoda ze nie udanego...:( ), drugi zas jest prawie ladny gdyby nie ten siatex w tylnym zderzaku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności