Skocz do zawartości
riccardoa

Koszulki forumowe regionalne

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie zagapiłem też chce taką koszulkę.

 

A ja chcę gwiazdkę z nieba :takiego hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem paczkę z koszulkami,jeśli ktoś chciałby odebrać wcześniej niż na październikowym spocie(pewnie będą zainteresowani ci co jadą na międzyregionalny),istnieje taka możliwość w tym tygodniu od dzisiaj w godzinach popołudniowych w Warszawie Marszałkowska/Świętokrzyska.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj otrzymałem paczkę z koszulkami,jeśli ktoś chciałby odebrać wcześniej niż na październikowym spocie(pewnie będą zainteresowani ci co jadą na międzyregionalny),istnieje taka możliwość w tym tygodniu od dzisiaj w godzinach popołudniowych w Warszawie Marszałkowska/Świętokrzyska.

 

no pewnie nasza ekipa na sobotni melanż u Aśki w Lidzbarku chciałaby odebrać tylko mi akurat trochę nie po drodze także może ktoś da radę przechwycić paczkę od Ryśka ? buli,gołąb lub cinek dacie radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no pewnie nasza ekipa na sobotni melanż u Aśki w Lidzbarku chciałaby odebrać tylko mi akurat trochę nie po drodze także może ktoś da radę przechwycić paczkę od Ryśka ? buli,gołąb lub cinek dacie radę?

Trochę się spóźniłeś,bo z 15 minut temu był Emil i odbierał swoje i Gołębia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę się spóźniłeś,bo z 15 minut temu był Emil i odbierał swoje i Gołębia.

 

No to już się nie wypowiem:ban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to już się nie wypowiem:ban

Może jeszcze do piątku ktoś się wybierze.Spytaj Emila czy jechał tu specjalnie,czy może przejeżdża tędy co dziennie,teraz już wie gdzie.Żebyś z 15 minut wcześniej napisał,to pewnie bym wyłapał i Emil mógłby dzisiaj zabrać.Jestem codziennie do piątku od około 17 do 1 w nocy.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ temat koszulek jest zakończony,jest zajawka na cieplejsze ciuchy(polary,ewentualnie bluzy)także kto zainteresowany śledzić temat,żeby znowu ktoś nie przegapił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię trochę temat - czy planowana jest jakaś kolejna edycja forumowych koszulek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności