Skocz do zawartości
Łoluś

Regeneracja głowic i tłoka w moim wykonaniu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moja praca którą lubiłem robić :) wykonanie napraw w moim wydaniu :)

:) Zachęcam do oglądania i komentowania :)

 

 

[video=youtube;9Hj-mWhhoZY]

Edytowane przez Łoluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do regeneracji glowicy rozumiem ale regeneracja tloka? Nie jest to sztuka dla sztuki? Po za tym bardzo czysta robota;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
regeneracja tloka? Nie jest to sztuka dla sztuki?

 

Nie wiem o jaka sztukę chodzi :) czy o taką że zrobione aby było , czy sztuka podjęcia się tego i zrobienie tak jak powinno być :) dla lepszego naświetlenia sprawy wykonałem to na życzenie klienta ( trudno dostępny tłok ) tłok został wspawany obrobiony poddany obróbce cieplnej dla uzyskania odpowiedniej twardości materiału oraz była dorobiona tuleja cylindra pod ten tłok :) i sworzeń. Zapewniam auto jeździ, nieraz go widuje :) i to cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wychodzi cenowo naprawa takiego tłoka? Czy ma znaczenie wielkość tłoka, wielkość dziury, itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zmyślać bo to było dość dawno i nie pamiętam ale cena jaka zapłacił to gdzieś koło 300zł :) co masz na myśli dziura ? jak to się mówi wszystko można zrobić tylko trzeba mieć odpowiedni sprzęt .

 

Niestety już nie robię w tym zawodzie :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

To pozostałe filmiki mojej pracy z głowicami :)

 

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o jaka sztukę chodzi :) czy o taką że zrobione aby było , czy sztuka podjęcia się tego i zrobienie tak jak powinno być :) dla lepszego naświetlenia sprawy wykonałem to na życzenie klienta ( trudno dostępny tłok ) tłok został wspawany obrobiony poddany obróbce cieplnej dla uzyskania odpowiedniej twardości materiału oraz była dorobiona tuleja cylindra pod ten tłok :) i sworzeń. Zapewniam auto jeździ, nieraz go widuje :) i to cieszy :)

 

Chodzilo to to czy to oplacalne i czy ryzyko ze sie to rozleci jest oplacalne. Jednak jesli mowisz ze wszystko dziala jak nalezy to znaczy ze sie da i nie ma przeciwskazan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności