Skocz do zawartości
Gość wojtek543

soczewki passat b5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DarthKavior

Wyglądają super naprawdę i jeżeli świecą tak jak mówisz to naprawdę klasa bo ja słyszałem ,

że jednak te światła świecą gorzej niż orginały dlatego się trochę wachałem czy kupować te "angels eyes" czy też może poszukać jednak soczewek bo ponoc lepiej świeca w nocy a wyglądają tylko trochę gorzej niż te :hyhy:

Szkoda tylko z tymi przeciwmgłowymi :/

I na koniec jeszcze tylko jedno pytanko czy wymieniałes tę lampy sam bo jak tak to czy miałes jakieś problemy z montażem i czy pasują do otworów po starych lampach czy trzeba coś przerabiać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szewc

Nie trzeba nic przerabiać, bo one są dedykowane pod Passat'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarthKavior, Widze że nie czytasz postów :(

Przejdź do 1 strony tego tematu i będziesz miał odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek2405

Mam założone czarne soczewki firmy Sonar - montaz raczej łatwy i bardzo dobrze świeca, polecam do tego NARVA WHITE POWER i białe diody a postojowe. Dla mocno zainetersowanych moge wysłac zdjecia - bardzo ładne odcięcia światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek2405, dawaj foty na forum

ja tez mam Sonary tylko chrom i tez bardzo jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie szukam i szukam i nie moge znaleźć odpowiedzi na moje pytanie.otóż zamierzam zakupić do siebie soczewki ponieważ stare lampy już są słabe.i tu pojawiaja sie moje wątpliwości czy wszystko będzie działać jak należy ponieważ w starych lampach mam też światła przeciwmgielne a w soczewce jak wiadomo takowych nie ma.i w tym właśnie momencie proszę o wasze dobre rady wskazówki jak to zrobić żeby było dobrze.dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz soczewki to teoretycznie najlepiej swieca te od depo na wzór helli, nie ma w nich przeciwmgielnych, ale wtyczka pasuje bez problemu, po prstu w lampie jest jeden pin wolny, jak chcesz halogeny to musisz rzeźbic, ludzie wkladaja od fabii, ale jak ktos ma diesla to zasłania IC, ewentualnie jakies uniwersalne, ja take zamontowałem, ale uzywam tego jako swiatel do jazdy dziennej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ci przeciwmgielne ? oddaj do regeneracji i po klopocie , pan cugier na necie ci pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności