Skocz do zawartości
freeman67

diesel vs benzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam CC z silnikiem diesla CR 170 koni.planuję zobić go na 200-210 koni. czyli pewnie około 400 Nm.

Kolega ma nissana 370z, 328 KM 360Nm.

Dziś nim jeździłem i jak dla mnie spodziewałem się czegoś więcej wgniata w miare ale myślałem że będzie większa rakieta.

 

Zastanawia mnie jak bardzo oberwe od niego jak już zrobie auto. momentem obrotowym wygram ale tylko lekko wychylając sie a potem już mnie zmiażdży pewnie.

 

Czy ktoś porównywał takie rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od początku do końca nie masz szans :( i wartość momentu tutaj jest bez znaczenia. Sprawdź lepiej jak jest on dostępny i w jakim zakresie obrotwó. Podsumowując - to zupełnie inna liga Marcinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że on ma od samego poczatku moment dlatego chciałbym z nim nie od 0 sie pościgać a raczej z ruchomego startu majac u siebie jakies 1800-1900 obrotów już jadąc i wtedy zobacze ile mi odejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z rolki kiedyś brałem się prawie 170 konnym toledo tdi 382nm waga około 1350kg ze mną z hondą civic wydmuszką 110ps 800kg

Myślałem że z rolki go zjem (od około 40-50kmh) i nie było tak różowo, w klekocie zaraz trza było wahlować a honda poszła i przy 120 była pół albo auto z przodu :)

 

 

także powodzenia ale nie wróżę wielkich szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety porywasz się z motyką na słońce :bezzebow

 

Ten nissan to niecałe 1500 kg xD Nawet swoim wynalazkiem bym się musiał gruuuubo zastanowić ;D a i tak na końcu bym baty zebrał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mnichu , już nie passat ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosa Nooo tak jakoś wyszło :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm "zdrajca" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności