Skocz do zawartości
Meon

Zamiennik zaworu EGR - dobry wybór na cieknący EGR?

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie nie działa miękkie gaszenie i sztanga przy gaszeniu silnika nie rusza sie i juz tak ze 2 lata jeżdżę i nic się nie dzieje a egr cieknie jak szalony cały uklad wylotowy mam ubryzgany i lewa strone silnika patrzac od przodu auta, chyba tez bede musiał zaslepic egr.

 

śmigaj do sprawacza, niech zaspawa, kup uszczelki, sylikon, zaślep EGR, i będziesz miał z głowy : )

u mnie jest petarda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie działa miękkie gaszenie i sztanga przy gaszeniu silnika nie rusza sie i juz tak ze 2 lata jeżdżę i nic się nie dzieje a egr cieknie jak szalony cały uklad wylotowy mam ubryzgany i lewa strone silnika patrzac od przodu auta, chyba tez bede musiał zaslepic egr.

 

zaspawać i zaślepić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta flansza to ciekawa propozycja. U mnie EGR cieknie jak głupi, i chyba to zamontuje, tylko czy nie będe musiał samochodu pod kompa podłączyć jak wywale EGR żeby go wyłączyć w systemie?

Passat B5 FL 130 AWX z grudnia 2002?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś pisali że po 2 połowie 2002 wywala błędy... Odłącz na próbę i sprawdź. To chwila czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co dokładnie trzaba odłączyć? trochę tych przewodów tam jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co dokładnie trzaba odłączyć? trochę tych przewodów tam jest?

No jest, całe dwa :D jeden do zaworu egr drugi do klapy gaszącej (taka gruszka z boku). Odłącz ten przewód od góry centralnie na zaworze - oczywiście mowa o przewodach podciśnieniowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziś jak będę miał chwile to to zrobię, podłącze sobie pod.kompa i zobaczymy. Mam już serdecznie dość tego egru, silnik cały zasyfiony....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, dziś jak będę miał chwile to to zrobię, podłącze sobie pod.kompa i zobaczymy. Mam już serdecznie dość tego egru, silnik cały zasyfiony....

jak ma wywalić błąd to wywali go na desce po krótkiej przejażdżce, nie musisz nawet podłączać kompa :). Tylko zaślep (nawet śrubą o odpowiedniej średnicy) odpięty wężyk aby nie uciekało Ci podciśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności