Skocz do zawartości
lazym

Przerywa podczas deszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Po dlugiej analizie forum pomyslalem ze napisze, jestem wlasnie po wymianie pompy olejowej, paskow, uszczelki od pokrywy gornej slinika, simeringu na gornum wale, filrtu paliwa oraz oleju. To tym zabiegu pojechalem na mycie silnika aby pozniej sie upewnic czy nie ma zadnych wyciekow, dom i rano odpalam wszystko ok. Po czym popoludniu zaczelo padac i silnik przerywa. Po przeczytaniu postow nie sadze zeby to byl przepływomierz, ale oczywiscie moge sie mylic :(

 

Prosze pomozcie strasznie mnie to denerwuje jak mam wyprzedzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pojechalem na mycie silnika

Moj kolega tez tak mial, na poczatku po myciu bylo ok, pozniej zaczely sie problemy.

Postal 2 dni w cieplym garazu i wszystko wrocilo do normy, po prostu woda gdzies zaleciala, pewnie do alternatora. Nie wiem, moze sie myle, moze u Ciebie bedzie cos innego, ale na poczatek bym go dobrze wysuszyl a dopiero pozniej zaczal grzebac. Bo co jak rozgrzebiesz, cos powymieniasz i okaze sie ze niepotrzebnie.No nie wiem, ja bym suszyl.

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lazym, kup jakiś spray do styków w sklepie z elektroniką i jazda po wszystkich kostkach, wygonisz tym wodę, śniedź i bedzie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższymi radami a ku przestrodze to uważam że współczesnych silników się nie myje. Chyba że ktoś lubi w elektryce pogrzebać. :hyhy::hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrunia

KOLEGO NA 100% MASZ PRZEWODY WYSOKIEGO NAPIęCIA DO WYMIANY.GDY WILGOć JEST W POWIETRZU TO DOSTAJą PRZEBICIA.I JUż. :ok:

//wyłącz caps locka - kuczlaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok po kilku dniach gdy wpedzony w wir pracy znalazlem kilka chwil na sprawdzenie autka, okazalo sie ze tylko jedna z 4 swiec byla sucha. A ta najblizej obudowy patrzac od chlodnicy do szyby czyli czwarta w wodzie pywala nie wiezylem wlasnym oczom, pozniej przeplywomierz jadna z blaszek ulamana w czw bedzie nowy. Jak wymienie to napisze co i jak.

 

Jeszce jedno pyt dla wszystkich zainteresowanych tematem, ile kosztuje w pl to dziadostwo mowa tu o przeplywomierzu bo ja musze 100 fuli wywalic :/ chlodnica mnie tyle kosztowala

.

 

Dziekuje wszystkim za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklad do mojej przeplywki to ok 250zl. Auto jak w opisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepływka w granicach 250-350zł (nowa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tarko

W Alfie silnik można myć dowolną ilosć razy latem zimą, zero problemów, ale to podobno zły samochód jest. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarko, a słyszałeś dlaczego właściciele Alfy nie mówią sobie dzień dobry po południu?

 

:cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a słyszałeś dlaczego właściciele Alfy nie mówią sobie dzień dobry po południu?

Bo witaja sie rano w serwisie :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności