Skocz do zawartości
icegoranet

Prosba o analize logów w moim ATJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie, prosze o analizę, gdyz ostatnio 2 razy zlapalem notlauf i chyba mojemu paszczakowi cos juz dolega.

Kolega Adrusek pomogl zrobic logi ktore wygladaja tak:

 

Log (0 - 004)

Log (1 - 011)

Log (2 - 010)

Log (3 - 001)

Log (4 - 000)

Log (5 - 008)

Log (6 - 003)

 

 

Log (0 - 000)

Log (1 - 011)

Log (2 - 003)

 

Log (0 - 014,018,023)

Log (1 - 000,001,003)

Log (2 - 004,007,013)

 

blad w engine wyglada tak:

Chassis Type: 3B - VW Passat B5

Scan: 01 02 03 08 15 16 17 19 35 36 37 46 47 55 56 57 58 75 76 77

 

 

Mileage: 238650km/148290miles

-------------------------------------------------------------------------------

Address 01: Engine Labels: 038-906-019-AJM.lbl

Part No: 038 906 019 BK

Component: 1,9l R4 EDC G000SG 1306

Coding: 00002

Shop #: WSC 00028

VCID: 61CDA1B7C389

 

1 Fault Found:

17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation

P1557 - 35-10 - - - Intermittent

Readiness: 0 0 X X X

 

 

Wszystkim zycze Wesolych Swiat i

pozdrawiam, Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przycina się geometria w turbinie, i powoli przepływomierz się kończy, jeszcze nie zaniża dawek, ale to już kwestia chwili. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś parę razy auto miało czkawke przy intensywnym przyspieszaniu ale auto jechalo. Ale ostatnio złapałem dwa razy notlauf no i nie wiem czy to faktycznie Przeplywka już dogorywa czy to turbo sie przycielo... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turbo powoli się prosi o rozebranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co Panowie robić, przeplywka do wymiany i powoli szukac warsztatu ktory odświeży mi dmuchawke ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli co Panowie robić, przeplywka do wymiany i powoli szukac warsztatu ktory odświeży mi dmuchawke ? :)

Dmuchawka do czyszczenia i sztanga do skrócenia. Szkoda kasiury na nowa przepływkę, możesz ja spróbować przeczyścić, dziura bądź programowo wyłączyć(koszt wiele mniejszy niż zakup nowej a sam doskonale wiesz ile takie cudeńko kosztuje:bezzebow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Passata 1.9 tdi AFN i problem poleg na tym ze od jakiegos czasu strasznie pozno zaczyna ciagnąc turbina i w okolicach 3 tys obrotow tak jakby przestala wogole pracowac. Prosilbym o analize logow dynamicznych .

http://vaglog.rtnet.pl/marcin.podlaski_179511.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności