icegoranet Zgłoś #1 Napisano 20 Kwietnia 2014 Witam, Panowie, prosze o analizę, gdyz ostatnio 2 razy zlapalem notlauf i chyba mojemu paszczakowi cos juz dolega. Kolega Adrusek pomogl zrobic logi ktore wygladaja tak: Log (0 - 004) Log (1 - 011) Log (2 - 010) Log (3 - 001) Log (4 - 000) Log (5 - 008) Log (6 - 003) Log (0 - 000) Log (1 - 011) Log (2 - 003) Log (0 - 014,018,023) Log (1 - 000,001,003) Log (2 - 004,007,013) blad w engine wyglada tak: Chassis Type: 3B - VW Passat B5 Scan: 01 02 03 08 15 16 17 19 35 36 37 46 47 55 56 57 58 75 76 77 Mileage: 238650km/148290miles ------------------------------------------------------------------------------- Address 01: Engine Labels: 038-906-019-AJM.lbl Part No: 038 906 019 BK Component: 1,9l R4 EDC G000SG 1306 Coding: 00002 Shop #: WSC 00028 VCID: 61CDA1B7C389 1 Fault Found: 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-10 - - - Intermittent Readiness: 0 0 X X X Wszystkim zycze Wesolych Swiat i pozdrawiam, Paweł Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Madzia Zgłoś #2 Napisano 20 Kwietnia 2014 Już przycina się geometria w turbinie, i powoli przepływomierz się kończy, jeszcze nie zaniża dawek, ale to już kwestia chwili. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
icegoranet Zgłoś #3 Napisano 20 Kwietnia 2014 Kiedyś parę razy auto miało czkawke przy intensywnym przyspieszaniu ale auto jechalo. Ale ostatnio złapałem dwa razy notlauf no i nie wiem czy to faktycznie Przeplywka już dogorywa czy to turbo sie przycielo... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
DarekS Zgłoś #4 Napisano 20 Kwietnia 2014 Turbo powoli się prosi o rozebranie. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
icegoranet Zgłoś #5 Napisano 20 Kwietnia 2014 Czyli co Panowie robić, przeplywka do wymiany i powoli szukac warsztatu ktory odświeży mi dmuchawke ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Rufus110hp Zgłoś #6 Napisano 20 Kwietnia 2014 Czyli co Panowie robić, przeplywka do wymiany i powoli szukac warsztatu ktory odświeży mi dmuchawke ? Dmuchawka do czyszczenia i sztanga do skrócenia. Szkoda kasiury na nowa przepływkę, możesz ja spróbować przeczyścić, dziura bądź programowo wyłączyć(koszt wiele mniejszy niż zakup nowej a sam doskonale wiesz ile takie cudeńko kosztuje:bezzebow). Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marianos91k Zgłoś #7 Napisano 13 Lipca 2014 Posiadam Passata 1.9 tdi AFN i problem poleg na tym ze od jakiegos czasu strasznie pozno zaczyna ciagnąc turbina i w okolicach 3 tys obrotow tak jakby przestala wogole pracowac. Prosilbym o analize logow dynamicznych . http://vaglog.rtnet.pl/marcin.podlaski_179511.html Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach