Skocz do zawartości
82dlugi

Ryzyko kradzieży - auta z LPG

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem nigdzie w necie statystyk, więc zapytam o Wasze przemyślenia..

Rozpatrzyłem sobie już raczej wszystkie aspekty LPG vs. diesel, ale nigdzie nie znalazłem info o tym, czy auto z LPG nie jest czasem mniej narażone na kradzież od TDI..

W naszym wątku o skradzionych autach przeważają diesle, kilka benzynek jest, ale bez info o LPG.

Więc pytanie: Czy czasem "skundlone" samochody nie są dla złodziei mniej atrakcyjne od nie zagazowanych, a tym bardziej o diesli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to ma za znaczenie? Najbardziej chyba ocenisz ryzyko kradziezy odpalając allegro i patrząc na jakie częsci jest popyt i jakich już są braki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W naszym wątku o skradzionych autach przeważają diesle

na naszym forum chyba też diesle przeważają i na ulicach chyba też jeśli o passaty chodzi. Kradną to co akurat jest potrzebne. Więcej diesli jeździ więc jest potrzeba więcej do nich części, więc są kradzione. Nawet jak ukradną benzynę z LPG to im to nie robi bo oprócz tego że ma niepotrzebny balast w postaci instalacji LPG to nadal jest to pełnosprawna benzyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak koledzy wyżej piszą. Ile procent passatów napędzanych jest dieslem, a ile benzyniakami? A do tego ile benzyn ma instalację LPG założoną? Jak komuś ukradną z LPg to chyba tylko przypadkiem, a poza tym złodzieja to nie interesuje. Nie kradną auta tylko dla instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, zupełnie nie przemyślałem pytania... Jeśli kradną na części to jasna sprawa, że znika to, na co jest popyt.

Czyli punkt dla LPG :)

Dzięki Panowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używane instalacje lpg też schodzą... w tym kraju wszystko znajdzie kupca :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90% passatów jest w tdi więc i takich znika najwięcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności