Skocz do zawartości
ARNAU

Dziwny dzwięk od strony rozrządu.

Rekomendowane odpowiedzi

No bardzo podobny dźwięk. U mnie 180tys na liczniku i dwumas nie był ruszamy. Ile Ty kolego miałeś najechane jak wymieniłeś dwumas?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No bardzo podobny dźwięk. U mnie 180tys na liczniku i dwumas nie był ruszamy. Ile Ty kolego miałeś najechane jak wymieniłeś dwumas?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Wymiana przy 218 tyś ori przebieg.

Ale ten dźwięk miałem już od dawna, ponad rok z tym jeździłem, czyli na pewno był słyszalny już przy przebiegu 200 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze to podobny dźwięk? Jeden Pan napisał mi ze to pompa wysokiego ciśnienia pada i wtryski odrazu. Ale ja mam tylko te stuki. Zapala od razu, nie szarpie nie muli żadnych błędów tylko te stuki na zimnym

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie ten dźwięk jest trochę inny, głośniejszy i bardziej "twardy". Ja mam skrzynię manualną, Ty masz DSG być może dlatego ten dźwięk jest inny. Najlepiej chyba podjechać do zaufanego mechanika lub nawet do ASO na diagnozę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem juz umówiony tylko po nowym roku niestety

 

 

Teraz znowu odpaliłem auto i po 3 sekundach zaczęło się klek klek stuk stuk. Włączyłem na N i zniknęły te dziwne odglosy

 

 

Na d dałem nie na n

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początki padającego dwumasu niestety. Powiedzcie mi czy łożysko igiełkowe jest w komplecie czy trzeba osobno zamówić?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.12.2016 o 16:36, Darof napisał:

Może dwumasa siada? Jak wciśniesz sprzęgło to ustaje?

Miałem to samo skrzynia DSG dwumas do wymiany 100% pozdro 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://drive.google.com/open?id=17lC4ZCc081pOhDSNlTmF01EaOoZqCh8A

Witajcie,

Mam nadzieje, że znajdę pomoc u Was. Mam Passata B7 1.8 TSI z 2012 r. Jak na zaąłczonym linku usłyszycie, pojawiły sie stuki z okolicy rozrządu. Po wizytach u trzech mechaników i usłyszanych odpowiedziach w stylu "jedź Pan, ja się tego nie tykam" zdecydowałem sie wstawić auto do ASO. Mija czwarty dzień a oni wciąż poszukują - obecnie są na etapie podejrzeń zapchanego zaworu zwrotnego przy wałku rozrządu i między słowami napomykają o głowicy (!!!) Dodam, że auto ma najechane raptem 130 tys km i z pedantycznie dbane o olej aż po chcoćby paliwo tankowane tylko na Shell...

Przeczytałem Wasze opinie, lecz nie znalazłem odp co ostatecznie komu siadło?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności