Skocz do zawartości
maciek34

Jaki zestaw pod rns 510 zeby ladnie gralo?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktos moglby polecic, najlepiej jak ktos juz cos takiego ma - jakie glosniki + wzmacniacz ew do tego sub daje dobry efekty przy rns 510?

 

Czy jest ktos kto ma taki setup i moglby polecic konkretne komponenty?

 

pozdrawiam - Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem co kolega. Jakiś czas temu kupiłem zestaw Focala A165 do tego mam zamiar wstawić jakiś subwoofer w boczek do bagażnika i podpiąć to pod jakiś wzmak hifonicsa/u-dimensiona. Sub najlepiej JL/Rockford 8-10", mocy ok 200-250 RMS. Do tego wygłuszenie przodu i okablowanie. Problem się pojawił przy skrzyni do bagażnika nigdzie nie mogę znaleźć gotowej. Ma ktoś jakiś pomysł kto lub gdzie może takie skrzynie robić? i ewentualnie jakiś warsztat do polecenia w warszawie/okolicy który by to wszystko mi spiął. Przy okazji co sądzicie o tym zestawie :)

Podczepiłem się do kolegi żeby nie robić kolejnego tematu i może czegoś ciekawego się razem dowiemy.

Pozdrawiam

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem się pojawił przy skrzyni do bagażnika nigdzie nie mogę znaleźć gotowej.

 

Rozumiem, że masz kombi bo do sedanów są takie skrzynie gotowe w sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, mam kombi do sedanów nawet na alledrogo są skrzynie. Napisałem czy dadzą radę zrobić zabudowę gotową do kombi i czekam na odpowiedź. Dodatkowo szukam kogoś kto może mi załatwi wszystko :) i dalej czekam na odpowiedź odnośnie planowanego zestawu jak również n.t. zestawu Macka34.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności