Skocz do zawartości
macieks-c

[Archiwum] -> 8 Vag Nysa 6-8.06.2014

Rekomendowane odpowiedzi

te organizator kwiatowej imprezy miales nam miejscowe zaklepac a sam w sobote przyjedziesz???a kto FLOVEROWA wstege przetnie na otwarcie??
jak się dogadasz sam ze sobą to daj znać :lol

 

może będziemy w pt, jak będziesz grzeczny :diablica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nieprzetniesz wstegi miejscowy to niema juz takiej imprezy

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A teraz na powaznie kto staruje w piatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto i o której startuje, tak jak Miły napisał my lecimy gdzieś k. 15:00 - 15:30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my pedzimy godzina 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do 14:00 albo i dłużej tyram , potem jeszcze lecę do domq , coś na szybko wrzucić i zbieram się ok godz 17:00 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto bierze grille ? bo mam funkiel nówke nie rozpakowaną nawet i sie zastanawiam czy brac, bo będzie musiał wrocic ze mną do domu, a tu widzę nastawienie bojowe i ciężko może z tym być :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto bierze grille ? bo mam funkiel nówke nie rozpakowaną nawet i sie zastanawiam czy brac, bo będzie musiał wrocic ze mną do domu, a tu widzę nastawienie bojowe i ciężko może z tym być :D

 

Bier, bier. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstapie numer wjazdowy na Nyse niestety złapała mnie choroba zwana anginą i leze połamany jak ktoś chetny pisac na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odstapie numer wjazdowy na Nyse niestety złapała mnie choroba zwana anginą i leze połamany jak ktoś chetny pisac na PW

 

skippi lekarz od tego jest a dwa setunia z pieprzem stawia na nogi (lol)

FLOVER BIER TEN GRILL BO BRAKNIE JESZCZE

 

weeeeeeeekeeeeeend juz mam i szykuje sie na wyjazd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już spakowałem grilla tylko zabierzcie jakiś wągiel/briket ;) ( nie wiem czy jeden na tyle bębenków nie będzie mało :( ) . Będzie ktoś miał ładowarkę samochodową do samsunga galaxy bo mojej nie umie znaleźć ?

 

Na terenie zlotu CB kanał 25 !!!!

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już spakowałem grilla tylko zabierzcie jakiś wągiel/briket ;) ( nie wiem czy jeden na tyle bębenków nie będzie mało :( ) . Będzie ktoś miał ładowarkę samochodową do samsunga galaxy bo mojej nie umie znaleźć ?

 

Na terenie zlotu CB kanał 25 !!!!

 

Biorę ładowarkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Biorę ładowarkę

:alko

 

Jak coś wydrukowałem kilka kompletów deklaracji wjazdowych jakby ktoś potrzebował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo tys postaram się wpaść, chociaż mam strasznie daleko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga :) Jeśli ktoś ze śląskiego jedzie na imprezę do Nysy i jeszcze nie wyjechał, proszony jest pilnie o telefon do Pana Deszczowego: 515 261 247

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aluś było nieciekawie ale juz wszystko OKI sytuacja opanowana, ale jak coś to zawsze będzie pamątka i co wspominać teraz to jest do śmiechu ale 24 godziny temu była wiekla panika !!!!

 

ps. Podzekowania dla ekipy którzy pomogli wyjść z patowej sytuacji Mk pol( za transport młodego do domu ),chmiel901,Deszczowy,jonhy x,Alutek

jeśli kogoś pominołem to sorki. Jeszcze raz wielkie podziękowania !!!!

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to są kumple Wojtek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim :kumple za wspólną imprezkę , pogoda dopisała :) , trochę łeb mnie naparzał od tego mixera :( , ale dziś już wszystko wróciło do normy ;) . Strzeliłem kilka fotek , luknę co z tego wyszło i wrzucę w temacie :ok:

Pozdrawiam

ps. Podziękowanie dla Rafusa i Rafusowej za możliwość skorzystania z porannej toalety , Wojtkowi za humor na cały dzionek :) , Miłemu i Maćkowi za wspólny powrót do domq :) .

Edytowane przez johny x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tez dziekujemy za mega fajna impreze, pogoda dopisala kazdemu, ludziska jak zawsze git.zeby takich imprez bylo wiecej niz tylko 1 w roku, z tego co wiemy wszyscy co dzisiaj wyjezdzali dotarli do domu cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności