Skocz do zawartości
szefuniek

Proszę o analizę logów, Passat B5 1.6, AHL.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie - prosiłbym o analizę logów, Passat B5 1.6, AHL.

Logi statyczne:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/adamxgibas_152670.html

Grupy: 002 - http://vaglog.rtnet.pl/adamxgibas_152675.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/adamxgibas_152672.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/adamxgibas_152673.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/adamxgibas_152671.html

Grupy: 009 - http://vaglog.rtnet.pl/adamxgibas_152677.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/adamxgibas_152676.html

Grupy: 099 - http://vaglog.rtnet.pl/adamxgibas_152674.html

 

 

 

Z góry dzięki, pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób logi z bloku 1 4 13 dynamicznie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po tych logach statycznych można coś wywnioskować mniej-więcej?

W najbliższym czasie nie będę miał niestety dostępu aby logować dynamicznie auto.

 

P.S - Jak już będę robił logi dynamiczne to wystarczy tylko tych grup co wypisałeś wyżej?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejmie się ktoś tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób logi dynamiczne bo z tych co porobiłes nie mozna nic powiedziec .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

termostat do wymiany ,jesli nie masz dziurawej odmy to przepływka do wymiany .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym wnioskujesz że termostat do wymiany? Może to być spowodowane tym że na okres zimowy jest zakryta chłodnica(oczywiście nie w pełni) ?

 

I dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

termostat jest nie sprawny bo nie utrzymuje temperatury . przy sprawnym termostacie silnik bedzie trzymał temperature bez zasłaniania chłodnicy niezaleznie od pory roku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wielkie dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]Logi statyczne - proszę o analizę (dotyczy tego paska co wyżej)

 

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/start2222_156771.html

 

Grupy: 002 - http://vaglog.rtnet.pl/start2222_156767.html

 

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/start2222_156765.html

 

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/start2222_156766.html

 

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/start2222_156769.html

 

Grupy: 009 - http://vaglog.rtnet.pl/start2222_156768.html

 

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/start2222_156764.html

 

Grupy: 099 - http://vaglog.rtnet.pl/start2222_156770.html

 

wymieniony termostat, przewody podciśnieniowe, przewody odmy, przepustnica wyczszczona, przewody WN i świece nowe.

Edytowane przez start2222
zapomniane teksty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób logi dynamiczne z bloku 1 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o analizę logów. Czy sonda lambda padła? Błąd lambdy wyskakuje po jeździe na LPG. Na benzynie nie pokazuje błędu.

 

 

DYNAMICZNE:

Grupa 003: http://vaglog.pl/log_193656.html

Grupa 004: http://vaglog.pl/log_193654.html

Grupa 006: http://vaglog.pl/log_193655.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cy to są grupy 001 i 004?? :victory

Jaki błąd??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lambda błąd.jpg

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Cy to są grupy 001 i 004?? :victory

Jaki błąd??

4i 6 to grupy od sondy lambda podobno

Edytowane przez start2222
błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd nie dotyczy padniętej lambdy tylko przekroczonej granicy regulacji, którą posiada sonda. Jeżeli błąd wyskakuje na LPG to regulacja LPG do poprawy. Ponadto przepływka za mało mierzy i czas wtrysku nie pokrywa się z tym co wyrysował Ci Stag.

 

4i 6 to grupy od sondy lambda podobno

A to ciekawe. ;) Ja wspominałem o innych grupach do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa 004: http://vaglog.pl/log_193760.html

Grupa 001: http://vaglog.pl/log_193759.html

 

LPG poprawiane i regulowane. A ten błąd pojawia się tylko podczas jazdy na LPG, od początku założenia instalacji

 

Ponadto przepływka za mało mierzy i czas wtrysku nie pokrywa się z tym co wyrysował Ci Stag.
- przepływka czyszczona na początku roku.

 

Co wymienić?

Edytowane przez start2222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sonda pokazuje głupoty. Zrób log 001 z normalnej jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrób log 001 z normalnej jazdy.

Czyli nie robić dynamicznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności