Skocz do zawartości
dzikson4

Temperatura silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie , co oznacza temp w bloku nr 3 .Silnik ADR 1,8 ro 1998 ,czemu jest taka duża różnica w temperaturach w poszczególnych oknach .W jakim bloku sprawdzić temp podawaną na deskę i temp. podawaną do ECU ?

.Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polu trzecim masz temperaturę silnika ,a w czwartym temperaturę zasysanego powietrza.

Temperaturę "na deskę " znajdziesz w liczniku w grupie trzeciej w pierwszym polu chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki znalazłem .Czy to normalne ,że na zimnym silniku temp na silniku jest 6 stopni/garaż/ zazysanego powietrza też 6 czyli wskazanie ok a na deskę pokazuje 30 . Od momentu gdy silnik przekroczy te 30 stopni do idzie do góry licznik razem z silnikiem tak samo .Czy czujnik jest trafiony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie w pasku 1.6 AHL na vagu mam temperaturę 100 st C. Czy to za dużo?? Termostat nowy, na desce rozdzielczej temp prawie 90 st C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wracam ponownie to wczorajszego tematu passata 1.8 20v automat.dzisiaj po zczytaniu błedów okazało sie ze nic niema dziwne ale moze taki fachowiec.

wruciłem do domu i postanowiłem przydkac chłodnice jakims kartonem gdy zaczełem to robic wymacałem ze połowa chłodnicy jest letni głownie prawa strona lewa kompletnie zimna po przejechaniu 20km dodam ze wskazania zegara takie same bez zmian.przytkałem chłodnice i postanowiłem sie ostro przejechac temperatura podskoczyła o kreske wiec cos drgneło w aucie było juz goraco i przez przypadek wyłaczyłem klimatronika i temperatura nagle osiagneła ksiazkowe 90stopni i ładnie trzymała nawet jak juz na podwórku właczyłem ponownie ogrzewanie.dodam ze jak kupywałem autko własciciel poinformował mnie ze wymieniał chłodnice na nówke bo poprzednia ciekła i fak to jest prawda po dzisiejszym zagladnieciu tam.moze te informacje komus pomoga zeby mi pomudz,obecnie czekam az ostygnie i znowu zrobie rundke i zobacze co bedzie sie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności