Skocz do zawartości
sygar

Po nocy mokre szyby od środka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Panowie już odchodzę od zmysłów.Rano wchodze do auta i szyby w wewnątrz auta przednia oraz tylna mokra aż krople wody ściekają po szybie.Zjawisko występuje tylko wtedy jak temperatura powietrza spadnie poniżej 5 stopni i jest wilgotne powietrze.Zimą mi się zdarza skrobać szybę od wewnątrz.Dzisiaj zamknłem obieg powietrza od zewnątrz-nie wiem może to coś pomoże jutro się okaże.Auto kupione w salonie w 2011 bez kolizyjny.Pozdrawiam i proszę o rady:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz zapchanego podszybia ? Pod dywanikami nie ma wody? Kiedy filt kabinowy wymieniałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj przed zgaszeniem auta zmiejszyc temp w środku,jezdzisz na klimie?nie czuć z nawiewu wilgoci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilgoć, brud, syf, kurz, piasek, na dywanikach + zmiana temperatury - różnica temp pomiedzy wnętrzem auta a temp otoczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtr wymieniony w tym roku klima odgrzybiana żadnych zapachów wilgoci pachnie jeszcze nowością.Auto ma przejechane 40 tys.Znam temat nie odgrzybionej klimy itd.Auto przez 2 dni stało całkiem suche w środku,dzisiaj temperatura wieczorem spadła ponizej 5 stopni więc poszedłem sprawdzić czy sa mokre szyby i oczywiście nie myliłem sie:)Jak sobie przypomne od nowości tak było tylko nie wiem dlaczego nie zwracałem na to uwagi i mój błąd.Gwarancja minęła i kiedyś z kumplem rozmawiałem na w/w temat i mnie uświadomił że jest nie normalne zjawisko:(

Edytowane przez sygar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj na noc zostawić 1-2 mm opuszczoną szybe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

też miałem to doradzić.- ale sprawdź prognozę uprzednio... Nie ma siły- musisz mieć jakąś wilgoć wewnątrz. może pochłaniacz spróbuj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze auto z jakiegoś powodu jest za szczelne,przy zmianie temp wilgoć robi sie w środku,zawsze mozesz taki wywietrznik zamontować 33048-wywietrznik_polaciowy_blachy_pruszynski.jpg :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim B6 po wypraniu tapicerki dokładnie nie wyschła wykładzina podłogi. Samochód po zamknięciu miał zaparowane i ociekające wodą szyby. Na noc zostawiłem lekko uchylone wszystkie szyby i po dwóch dniach wszystko wyschło. Może u Ciebie tapicerka jest mokra i dlatego jest wilgoć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności