Remap i co dalej z EGR i podobnymi czesciami?
dodany przez
Lenin, w Passat B5 (3B i 3BG)
dodany przez
Lenin, w Passat B5 (3B i 3BG)
Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności