Skocz do zawartości
strus251

karawaning i nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji iż już sam spotkałem lub namierzyłem 4 Naszych forumowiczów wypoczywających w karawaningowym stylu, postanowiłem założyć topic.

Jeżeli ktoś z Was wypoczywa w ten sposób a może chciałby zacząć i chciałby podpytać o to czy tamto, śmiało piszcie w temacie.

Myślę, że jednak troszkę więcej niż 4 osoby z tego forum podróżują z przyczepką, kamperkiem lub namiotem :).

 

Tak, Tak wiem, są inne fora karawaningowe, ale tam posiadaczy passatów jest od groma, natomiast tylko garstka jest od Nas, dlatego wolę temat założyć u Nas i zebrać (jeżeli będą chcieli się ujawnić ) "Naszych" karawaningowców, a do tego może ktoś śmielej zapyta u Nas w tej tematyce, niż na obcym forum na którym dopiero założy/ł konto :).

 

1. Ja podróżuję Buerstnerem Club 3558

Edytowane przez strus251

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100_9754.jpgA My, tzn Robuś, Alutek & Jaś i Marysia podróżujemy przyczepką KNAUS Sudwind 8103.

A to nasz kochany domek na kółkach, a na maszcie antenowym jedyna słuszna flaga :D (miała powiewać obok niej flaga karawaning.pl, ale nie wyrobili się z wysyłką :(

100_9753.jpg

Edytowane przez Robuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest i pierwszy ujawniony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Niewiadów stary,ale nie jeździ już :P stoi nad jeciorem i na lato jak znalazł ;) Obok stoi też rodzinna druga przyczepka jakaś Holenderska dużo większa i...też już nie jeździ :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Niewiadów stary :P ,ale nie jeździ już stoi nad jeciorem i na lato jak znalazł ;)

 

Gofry sprzedajesz ? :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest i pierwszy ujawniony

Strusiu, dawaj foty, pochwal się swoją cepką

Ja mam Niewiadów stary,ale nie jeździ już

Nie ważne czy jeździ, czy nie, ważne, że dzielnie służy ;)

 

---------- Dodano o 17:03 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:00 ----------

 

Gofry sprzedajesz ?

Zapiekanki :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gofry sprzedajesz ?
Zapiekanki

 

dowcipnisie :zliscia :lol :haha

 

 

Nie ważne czy jeździ, czy nie, ważne, że dzielnie służy

 

Dokładnie,mamy od 14 lat taką polanę nad jeziorem Powidzkim u bambra i tam letniskujemy :) .Nawet był tam organizowany Spot MIędzyregionalny 2 lata temu :)

 

27082011635.jpg

28082011650.jpg

 

Przez 2 lata dużo się zmieniło,przyczepy są już zabudowane i ich nie widać...Jak zrobię jakies zdjęcia to podrzucę ;)

27082011624.jpg

27082011626.jpg

27082011627.jpg

27082011630.jpg

27082011634.jpg

27082011641.jpg

28082011649.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strusiu, dawaj foty, pochwal się swoją cepką

mam tylko takie z placu jak ją odbierałem :(, ale obiecuję pstryknąć kilka (początek września) na wyjeździe i wstawić :).

 

Gofry sprzedajesz ?

 

Zapiekanki

 

dowcipnisie

 

Dajcie Mu spokój, niech sprzedaje co chce. Ważne aby nie dawał nic od siebie :haha

http://www.youtube.com/watch?v=lRdBQ18OvZ0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie,mamy od 14 lat taką polanę nad jeziorem Powidzkim u bambra i tam letniskujemy .Nawet był tam organizowany Spot MIędzyregionalny 2 lata temu

to już wiemy gdzie będzie zakończenie sezonu :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamierzam w nastepnym roku zacząć spędzać wakację w przyczepie - ale najpierw muszę ją kupić .

palnuję taką ok. 5 m dlugości ( bez haka)

 

i ciekawe jak pasek będzie dawał sobię z nią radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak pasek będzie dawał sobię z nią radę?

131KM w TDI spokojnie da radę, najważniejsze, żeby DMC przyczepy nie było większe od MW holownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

merc, dokładnie jak pisze Robuś.

A takie małe pytanko, jaki skład załogi masz, że szukasz cepki ok.5m? Pytam, bo czasem lepiej kupić coś mniejszego ale wygodniejszego do jazdy (długość zestawu vs. manewry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja , żonka i dwójka urwisów kilkuletnich , mam w planach na jeden miesiąc stawiać nad morzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz już jakieś konkretne miejsce/miesiąc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeździmy od kilku lat do stegny , jak na razie wynajmujemy domek ale są tam też kempingi.

 

moja żona z racji , że jest nauczycielką ma wakacje wolne a ja mam taką pracę , że też oprócz standardowego urlopu zawsze mogę sobie kilka dni wolnego zrobić.

Oprócz powyższego w ciągu roku jest też kilka długich weekendów które mogłyby być pretekstem do "penetracji" naszego kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I słuszne podejście :D, tak trzymaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecane foto zabudowanej przyczepy :> Zabudowa jest tak zrobiona ,że przyczepe w razie czego można wytargać na zewnątrz :P Produkcja i pomysł altany własny :dance4

 

V__5B09.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e no gicio pomysł.

Ja swoje wrzucę we wrześniu jak będę z cepką nad Bałtykiem (w sensie będzie nadawała się do pozowania ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabert 5000

Do przyszłego sezonu chyba wyrobie się z remontem i zrobieniem prawa jazdy E.

Więc do zobaczenia gdzieś na polu w przyszłe wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności