Skocz do zawartości
sebos

Podgrzewanie tylniej kanapy - montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czy ktoś dokładał podgrzewanie tylniej kanapy, chodzi mi o samo siedzisko ? jakie elementy potrzebne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam temat! Wiem, że kilka osób robiło takie machinacje na forum! Wiesz to powiedz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładałem tzn kupiłem komplet foteli i kanapa była grzana - wystarczyło pociągnąć instalację i dokupić przekaźnik grzanych foteli .

Reg.

4. Handel i reklama na forum

 

4.1 Jakikolwiek handel na forum jest zabroniony – nie akceptujemy żadnych propozycji sprzedaży, usług, ogłoszeń, linków do ogłoszeń/aukcji, niezależnie czy będą umieszczone w poście, osobnym wątku, profilowym podpisie czy shout boxie.

Edytowane przez rainman777
Jeszcze raz będzie krecha !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grube przegięcie z cenzurą na forum!!! SKUTEK jest taki, że kolega umieścił post, który merytorycznie przez jego ocenzurowanie nie wnosi nic do tematu i nie rozwiązuje problemu. Z z tymi linkami do legalnych ogłoszeń to już lekka przesada, zresztą wcześniej wielokrotnie nie było z tym żadnego problemu i człowiek od razu wiedział o co chodzi w temacie. Przeczytać jedno, zobaczyć od razu na oczu to drugie. Plus, inne fora nie mają z tym problemu. Zatem duże utrudnienie dla użytkowników! Cały ruch pójdzie w stronę prywatnej korespondencji wysyłanej poza forum, ze szkodą dla treści umieszczanych na tym forum.

 

Moim zdaniem ślepa uliczka! Zrzucam całość na karb upałów! Albo permanentnego bólu głowy żony/dziewczyny/narzeczonej (niepotrzebne skreślić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to twój post nie wnosi nic do tematu ;) , nie bardzo rozumie o co chodzi Ci kolego z

Z z tymi linkami do legalnych ogłoszeń to już lekka przesada, zresztą wcześniej wielokrotnie nie było z tym żadnego problemu i człowiek od razu wiedział o co chodzi w temacie. Przeczytać jedno, zobaczyć od razu na oczu to drugie. Plus, inne fora nie mają z tym problemu.

W edytowanym fragmencie nie było żadnego linku do ogłoszenia do tego nikt z obsługi nie cenzuruje linków do aukcji (z wyjątek prywatne ogłoszenia ).

P.S. U mnie w domu wszyscy zdrowi ;)

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kanapy nie jest konieczna, można zastosować elementy grzejne z Octavii. Tu jest link do instrukcji montażu w Passacie B6, niestety po rosyjsku, ale wujek googl może przecież przetłumaczyć http://www.passat-club.ru/forum/threads/35091-%D0%A8%D0%A2%D0%90%D0%A2%D0%9D%D0%AB%D0%99-%D0%9F%D0%9E%D0%94%D0%9E%D0%93%D0%A0%D0%95%D0%92-%D0%97%D0%90%D0%94%D0%9D%D0%98%D0%A5-%D0%A1%D0%98%D0%94%D0%95%D0%9D%D0%98%D0%99-%28%D0%9D%D0%90%D0%93%D0%A0%D0%95%D0%92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności