Skocz do zawartości
CICHY-GT

Olej w przepustnicy. Pytanie, Zdjecie

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli zly dzial to przepraszam!

 

Witam mam pytanie: To normalne ze w przepustnicy znajduje sie olej ? .._s0.zmniejszacz.pl_20130605_201211_zmniejszacz-pl_824921.jpg

Dodam ze duzo tego oleju jest bo az wewnatrz wtyczki z kablammi byl.

 

Wymienilem na nowa przepustnice ale niewiem czy ten olej znow sie nie pojawi co powinienem sprawdzic zeby sytuacja z wymiana przepustnicy sie nie powtorzyla?

Prosze o pomoc i przepraszam jak dalem post w zlym dziale.

Edytowane przez CICHY-GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czy doszedles moze co bylo przyczyna zbierania sie oleju w przepustnicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem - przy egr/przepustnicy zbiera sie olej i kapie po przewodach ktore sa nizej. zauwazylem to w kilku passatach 2.0 tdi cr...

da sie cos z tym zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma Panowie. Przepustnica, klapa gasząca i nastawnik klap kolektora dolotowego. 3 elementy zaprojektowane tak żeby się psuła elektronika na skutek przedostawania się oleju do środka. Faszyści musieli ostro główkować jak to zrobić, żeby się na pewno zepsuło. w CBAB z 2008 roku na przepustnicę była akcja serwisowa. Sprawdź może na nowsze cbbb też coś było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Norma Panowie. Przepustnica, klapa gasząca i nastawnik klap kolektora dolotowego. 3 elementy zaprojektowane tak żeby się psuła elektronika na skutek przedostawania się oleju do środka. Faszyści musieli ostro główkować jak to zrobić, żeby się na pewno zepsuło. w CBAB z 2008 roku na przepustnicę była akcja serwisowa. Sprawdź może na nowsze cbbb też coś było.

 

witam,

jak sprawdzic czy w moj model objety jest akcja serwisowa ? mam silnik cbab...

 

w sumie nic sie nie dzieje tylko troche olej wycieka na zewnatrz i syfi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedź albo zadzwoń do ASO podaj vin i spytaj czy na te autko są jakieś akcje serwisowe. Albo napisz do użyszkodnika bbbb i poproś żeby ci podał adres stronki na której można samemu to sprawdzić. Gdzieś to podawał, ale nie pamiętam w jakim wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedź albo zadzwoń do ASO podaj vin i spytaj czy na te autko są jakieś akcje serwisowe. Albo napisz do użyszkodnika bbbb i poproś żeby ci podał adres stronki na której można samemu to sprawdzić. Gdzieś to podawał, ale nie pamiętam w jakim wątku.

 

**** blada- niestey na mojego cbab nie ma żadnej akcji serwisowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi. Widocznie dotyczyło to cbab z początku produkcji. Potem im pykło że przecież mogą za to kasować hajs i już było po akcji. NIe wiem jak jest z przepustnicą, ale jeżdżenie z uwaloną klapą gaszącą i nastawnikiem klap nie ma absolutnie żadnego wpływu na osiągi. Wnioski .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności