Skocz do zawartości

  Rekomendowane odpowiedzi

  Samochód: B7 2.0 TDI 170KM DSG
  Rok prod: 2011

  Staramy się aby nasze forum było przyjazne każdemu użytkownikowi, jednak aby tak było, musisz stosować się do kilku prostych zasad.

  1. Stosuj się do reguł spisanych w formie krótkich poradników - "Jak uzyskać pomoc dotyczącą samochodu, gdzie umieścić pytanie" oraz do reguł poszczególnych działów. Przy każdym z działów znajdziesz albo krótki opis albo instrukcję dodawania tematów, którą będziesz musiał zaakceptować przed napisaniem swojego pierwszego tematu
  2. Szanuj innych użytkowników forum - osobiste wycieczki, ubliżanie, kłótnie - staramy się to dusić w zarodku
  3. Reklama musi być jawna. Chcesz zareklamować swoją firmę / usługę - zgłoś się do nas a powiemy Ci na jakich zasadach możesz to robić. Wszelkie próby zawoalowanej reklamy kończą się utratą konta na forum.
  4. Twój avatar, podpis i publikowane treści nie mogą być nachalne, krzykliwe, obraźliwe. Moderujemy podpisy, avatary wedle uznania, kierując się zasadami dobrych obyczajów i netykiety.
  5. Administracja forum nie odpowiada za umieszczane treści - jesteś w pełni odpowiedzialny za swoje słowa, czyny oraz ich konsekwencje - także prawne.
  6. Przechowujemy informacje o Twoim adresie IP oraz przeglądarce a także zapisujemy dane w Twojej przeglądarce za pomocą plików cookies. Udostępnimy Twoje dane organom ścigania na ich wyraźne żądanie.
  7. Masz prawo do usunięcia swojego konta na forum, jednak zastrzegamy sobie prawo do pozostawienia Twoich wiadomości oznaczonych jako "gość" po usunięciu konta.
  8. Możemy w każdej chwili usunąć treść stworzoną przez Ciebie na forum oraz Twoje konto jeśli uznamy, że narusza ono porządek na forum, zasady dobrego smaku lub netykiety. Możesz utracić dostęp do części funkcjonalności forum - np. możliwości jego przeglądania, tworzenia nowych tematów lub postów etc. jeśli uznamy, że nie stosujesz się do naszych zasad.

   

  Udostępnij tego posta


  Odnośnik do posta
  Udostępnij na innych stronach
  Gość
  Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  ×