Skocz do zawartości
Maniek77

Taśma 3m vhb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy macie może jakieś doświadczenie dotyczące taśmy 3m vhb? Podobno jest mocniejsza niż zwykła 3m,ale wolałbym usłyszeć opinie kogoś kto używał niż zapewnienia sprzedającego że jest super i jeszcze link do alledrogo http://allegro.pl/tasma-dwustronna-3m-vhb-4930-33-metry-15mm-i3114211049.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależny do czego będziesz potrzebował taka taśmę czyżby do listw bocznych na drzwiach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie,jak się trochę ociepli chciałem zamontować światła do jazdy dziennej i chciałem je trochę podkleić od spodu właśnie ta taśmą bo nie chce mi się bawić w przykręcanie ich do zderzaka. Rzecz jasna oprócz taśmy z tyłu lamp podkleję je dwuskładnikowym klejem do plastiku-zrobię taką małą spoinę.Poza tym przyda się do paru innych rzeczy w domu czy w garażu ,na działce tylko czy faktycznie tak dobrze klei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo dobra taśma. Tylko trzeba uważać z jej wiekiem. Niestety z biegiem czasu traci swoje właściwości. Upewnij się jaka jest jej data produkcji. Po 2-3 latach taśma robi się słaba i traci właściwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest bardzo dobra taśma. Tylko trzeba uważać z jej wiekiem. Niestety z biegiem czasu traci swoje właściwości. Upewnij się jaka jest jej data produkcji. Po 2-3 latach taśma robi się słaba i traci właściwości.

Myślisz że na taśmie powinno być oznaczenie kiedy została wyprodukowana? Dzięki w każdym razie na pewno zapytam sprzedającego i po zakupie opisze jak to trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyłem tą właśnie taśmę do napisów na klapie

po ponad roku ciągle się trzymają bardzo mocno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślisz że na taśmie powinno być oznaczenie kiedy została wyprodukowana
Data produkcji raczej tak. I jeśli jest zapakowana hermetycznie to raczej nic się z nią nie dzieje, problem jak otwarta nieużyta taśma poleży, być może klej wysycha albo się utlenia
Użyłem tą właśnie taśmę do napisów na klapie po ponad roku ciągle się trzymają bardzo mocno
jak jej użyjesz i się zawulkanizuje to trzyma jak wściekła

Wniosek jest taki że nie ma co kupować tej taśmy na zapas

 

Ja osobiście nie spotkałem lepszej taśmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności