Skocz do zawartości
krzysieeek20

trzy krotne pikniecie po wyłaczeniu zapłonu

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem ale nie znalazłem wiec zakładam temat.Po kupnie Passata zabrałem się za wymianę radia zmieniłem na inne ale nie ale nie zapamietywało mi kanałów po wyciągnięciu kluczyka pojechałem do elektronika i podłączył mi tak jak powinno byc i działe do dzis i on mi powiedział ze po wyłaczeniu zapłonu powinien samochód 3 razy piknac i ze wtedy wszystkie układy sa OK i tak beło jak mi podłaczył to radio,wszystko działało jak powinno byc i pikało po wyłaczeniu zapłonu ale od jakiegos czasu przestało pikac i nie wiem co sie stało na komp nie pokazuje zadnych błedów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz radio? Jeśli SONY ze zdejmowanym panelem, to będzie pikać trzy razy po wyjęciu kluczyka - jeśli panel zostawisz na radiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jw

 

potwierdzam z autopsji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko autor tematu napisał :

on mi powiedział ze po wyłaczeniu zapłonu powinien samochód 3 razy piknac i ze wtedy wszystkie układy sa OK i tak beło jak mi podłaczył to radio

 

... co i tak wydaje mi się dziwne(nigdy o czymś takim nie słyszałem)

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to był "stodołowy" mechanik. Podłączył radio, sprawdził że działa i po wyjęciu kluczyka coś mu pikało - więc tak koledze powiedział :fajny

Bo pikać trzy razy to powinno przy włączaniu przecież - ale to z winy AKU lub niskiej ilości płynu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem radio sony i pikało ale zmieniłem teraz na pioniera i nie pika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie masz radio? Jeśli SONY ze zdejmowanym panelem, to będzie pikać trzy razy po wyjęciu kluczyka - jeśli panel zostawisz na radiu.

 

Panasonic też będzie pikał 3 razy ;) Nawet ładny napis PANEL! wyświetli się :)

Wiem z autopsji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności