Skocz do zawartości
iirasek

Edition38: 30.08-01.09.2013

Rekomendowane odpowiedzi

seba moze rozwin swojego posta,bo wrózbita maciej ze mne zaden,forumowym celebrytá tez nie jestem.dla mnie napisalem,bylo ok.Za rok napewno bede.reszty skarg i zazalen nie czaje,bo jak pisalem mozna bylo cos napomniec,ze to be,to nie smakuje a slonce swieci za mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

chodzilo mi o to ze wszyscy sie teraz kloca o jakies *******y, a ciebie jak widzialem I po tym co tu czytam, wychodzi na to, ze tylko ty jeden sie dobrze bawiles .

co wydawalo mi sie, ze jest celem tego wyjazdu/imprezy .

jak rozmawialismy w niedziele to mialem wrazenie, ze impra byla gruba, jak powinna byc, a tu dzien pozniej zaczyna sie wyzygiwanie wszystkiego wszystkim.

szczerze mowiac to ciesze sie ze nie bylem na weekend, bo jak bym mial tego sluchac z moim udzialem to napewno bym sie juz nie pojawil na nastepnej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie,tez jestem zdzwiony.szkoda ze nikt nie zglaszal swojego ale podczas imprezy,bo wierze w to ze mozna by bylo cos zaradzic,bo przeciez dalo sie normalnie pogadac.no nic,nie ma co plakac,ja jestem na ed38 od lat kilku wiec za rok pewnie tez bede.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to, ze tylko ty jeden sie dobrze bawiles

 

spidi też pisał że był ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spidi też pisał że był ok :)

Właśnie :P ,ja tam się zawsze dobrze bawię :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś będzie mial coś sensownego do powiedzenia w tym temacie to zapraszam na pw, wówczas odblokuje temat, a tymczasem możecie szykować sie na następna edycję, to już za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności