Skocz do zawartości
iirasek

Edition38: 30.08-01.09.2013

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jako ze nie mogę jeszcze zaczynać wątku pisze tu, proszę moderatora o przeniesienie w odpowiednie miejsce. Z góry dziękuje. Wiec chciałbym zakomunikować o dwóch zlotach a mianowicie:

 

 

2.Edition38 Show & Shine 2013 - Długo oczekiwana przynajmniej prze zemnie impreza. Data już jest ustalona jak można zobaczyć na Facebook-u jest to 30 Aug do 1 Sep 2013 Overstone Park, Northampton, NN6 0AB oczywiście tam gdzie zawsze . Ja już urlop załatwiłem sobie aż do poniedziałku . Z góry dziękuje i mam nadzieje że się spotkamy jak nie na pierwszym to na pewno na drugim zlocie.

 

 

 

 

Dobra pany wiec siadam i pisze co zabierac ze soba :

- wegiel i briket do grila ( jak kazdy zabierze choc po worku to wystarczy nam wegla do nastepnego zlotu + jakas rozpalke )

- dobry alkochol co zeby znowu nie poszla polowa w zlew a co lepsze to wypite na samym poczatku ( nie zalowac pieciu funtow wiecej bo spotykamy sie raz w roku, no chyba ze ktos sie lubi truc jakims kwasem)

- napoje chlodzace ,coca cola, pepsi , fanta, sprite,7up, soki wszelkiego rodzaju, oranzade jak ktos lubi, wode mineralana gazowana i nie tylko ( z racji ze jest to zlot zwiazany z motoryzacja moze byc destylowana) bo bezie mozliwosc zrobienia sobie kawki i herbatki jak ktos sobie zazyczy ( bedzie kuchenka polowa do zagotowania wody, kawke i herbatke brac ze soba) pifko jakies schlodzone zeby lepiej sie go pilo, wino mile :cool widziane tylko zeby dalo sie go pic !!!!!

- po dwa worki na smieci urwac z rolki z chalupy i przywiezc bo tego nigdy nie za wiele.

- reczniki papierowe lub serwetki

- kubki plastikowe i naczynia jednorazowe ( my zopatrzylismy sie, troche zostalo z tamtego roku, ale tego nigdy nie za duzo bo jak by nie patrzyl to jedno razowki sa na raz i w kosz )

- krzeselka pod dupe zeby kazdy mial na czym siedziec i nie bylo podsiadanek

- Jedzenie na grilla ( miecho, kielbacha i co komu sie wymarzy)

- warzywa na zmontowanie jakiejs salatki itd. ( pomidory , ogorki, papryka, rzodkiewka.............. co komu wpadnie w lapy)

- jak ktos lubi zjesc sobie sniadanko a nie grill od 6:30 rano to wiadomo ze maselko, kawalek wedlinki lub puszeczka tyrolska itd.

- namioty ( co by chudy lis nie spal w moim ) i cos do przykrycia sie , no chyba ze bedzie nocleg w aucie.

- muzyke na plytkach ( moga byc prostoa z aut) lub mp3 przenosnym, bedzie mozliwosc podlaczenia.

- Pieniazki na wjazd oraz na zakupienie nakilejeki abo jakiejs lampy do paska, nie zapominac ze bedzie jakas sciepa narodowa bo koszta dosiegly zenitu

- urlop na poniedzialek bo ciezko sie ogarnac po takiej imprezie

- srodki czyszczace jak trzeba bedzie sprawic zeby passat blyszczal.

Reszta imprezy jest zorganizowana wiec mysle ze bedzie ok. Gazebo duze jest, male doczepiane tez juz sa, prad bedzie odebrany w piatek o 12 w poludnie, granie zakupione ze boje sie zeby nas nie musieli uciszac, stoly trzy ogrodowe okragle o srednicy 1m kazdy, grill juz byl w tamtym roku wiec wiecie jak wyglada.

Z pogoda ma byc ok, ale jak nie bedzie to i tak damy sobie rade.

 

 

Jak cos mi sie przypomni to bede jeszcze dopisywal.

 

 

Ps. oczywiscie przywiezc mozna ze soba wszystko co sie chce i nie ma z tym problemu. Chce ktos przywiezc kosiarke do trawy to nie ma problemu. Tak jak wspominalem szybciej jest to impreza a nie pogrzeb i mamy sie na niej dobrze bawic a nie modlic.

Pozdrawiam i do piatku.

A i bym byl zapomnial. zeby nie bylo tak ze a juh tam ja tego nie biore bo pewnie inni przywioza!!!!! jak tak kazdy bedzie myslal to wlasnie juh z tego bedzie i takie imprezy beda psu na bude. Wiec najwazniejsze zeby nie zawiesc siebie, a jak siebie nie zawiedziesz to i inni beda z ciebie zadowoleni!!!!!!!!

 

 

 

fotki:

 

https://picasaweb.google.com/110125324170712224110/E382013?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIjOpM7H0dfdMQ&feat=directlink

 

https://plus.google.com/photos/101883382936900531923/albums/5919865992832378065?authkey=CN327q_HkJuhPw

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze data juz jest, nie myslalem tylko , ze w tym roku temat e38 zacznie sie tak wczesnie hehe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze ze data juz jest, nie myslalem tylko , ze w tym roku temat e38 zacznie sie tak wczesnie hehe....

 

Ja już nie mogę się doczekać lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ulop zaklepalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu nie bede na ED38 ;/ bo w tym czasie do PL jade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak więc prawdopodobnie kolejna rocznica ślubu na e38 będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm.. może w tym roku uda się przyjechać :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak więc prawdopodobnie kolejna rocznica ślubu na e38 będzie ;)

 

A co zonka na to ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żonka potrafi zrozumieć że są ważniejsze rzeczy niż rocznica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i znowu nie bede na ED38 ;/ bo w tym czasie do PL jade

 

Marcin znam ten bol ja tez w pl bede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze ze data juz jest, nie myslalem tylko , ze w tym roku temat e38 zacznie sie tak wczesnie hehe....

W tatym roku bylo grubo wiec teraz sie wszystko wczesniej zaczyna hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i mnie sie uda pojawic w tym roku... Do Polandii jade za tydzien wiec juz mi wyjazd nie przeszkodzi... Czas pokaze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie I Panie! W ostatnim roku na edycji duze gazebo szlak trafil i poszlo ono na straty. Z racji tego zebysmy mogli sobie zrobic fajna wspolna imprezke potrzebne bedzie nowe gazebo. Zakup nie jest bardzo kosztowny dla zorganizowanej grupy i koszta to jakies 80 funa. Kupil bym nie ruszajac tematu tutaj na forum ale mam jeszcze zamiar zakupic jakis dobry generator co bysmy mieli prad. Wiec proponuje zrobic zrzutre na gazebo i bedzie na nastepne pare dobrych imprez ( inaczej bedziemy siedziec pod gloym niebem he). To jest moj paypal [email protected] i wystarczy symboliczna piatka i uwierzcie mi ze gazebo bedzie jak ta lala. Przemyslcie i dajcie znac co wy na to oczywiscie niech na gadaniu to nie stanie. Jak ktos jest ciekawy to moge zalaczyc liste kto tam cos wplacil ale mysle zeby nie robic parodji i nie wyglupiac sie z listami kto ile i za co. Tyle ile sie uzbiera to napisze i zakupie. No chyba ze ktos inny chce sie tego podjac to nie ma problemu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to nie ma problemu. Zaraz robię przelew.

:)

 

Dzieki zibi :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaska wysłana :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki i czekam na mobilizacje chlopakow. do wgladu zeby nie bylo to 2 dyszki juz sa i dziekuje VWam bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki i czekam na mobilizacje chlopakow
zibi my temat ogarniemy jak sie spotkamy wiec nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszlo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! musimy sie uwijac co zeby byl czas jeszcze na zakup, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności