Skocz do zawartości
idol23

VW CC Shoting Brake

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby jeszcze do takiego autka trafił 6-cylindrowy diesel to w ogóle byłaby bajka. Brakuje w Passacie czy CC lub SuperBie takiego silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nowa generacja CC będzie miała taką odmianę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda genialnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie nowa generacja CC będzie miała taką odmianę

 

Jak na ten moment w VW raczej nie bedzie V6, czy V8 stosował...MQB jak na ten moment ogarnia tylko jednostki 4 cylindrowe i z tego co wiem, to większa liczba cylindrów będzie przeznaczona dla Touarega i Phaetona.

Bardziej się spodziewajmy jednostek z podwójnym doładowaniem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak na ten moment VW raczej nie bezie V6, czy V8 stosował...MQB jak na ten moment ogarnia tylko jednostki 4 cylindrowe.

Ale CC nie jest na MQB chyba, że się mylę. Passat B8 ma bazować na MQB... Jeśli baza CC pozostanie taka, jak dotychczas, to stosowanie silnika V6 jest jak najbardziej możliwe-tak, jak ma to miejsce teraz z jednostką benzynową.

Ja bym się problemu dopatrywał w nieco innym miejscu-zastosowanie silnika V6TDI w CC, czy SuperBie byłoby strzałem w kolano dla Audi-a takiego czegoś VW nie zrobi. VW ma pozostać autem dla ludu-marką premium będzie nadal Audi-dlatego mamy ograniczenia w jednostkach napędowych. A o V8 będziemy mogli pomarzyć ;)

Bardziej się spodziewajmy jednostek z podwójnym doładowaniem

Nie wiem, czy one takie rewelacyjne będą-to nadal jedynie cztery cylindry, które nigdy nie osiągną kultury pracy jednostki 6-cylindrowej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszłe CC, Passat, i 90% modeli będzie na MQB

 

to co piszesz o strzale w kolano, to właśnie MQB przed tym audi uchroni:)

 

Volkswagen będzie miał mniejsze silniki i słabsze:) takie dla ludu:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Volkswagen będzie miał mniejsze silniki i słabsze

Niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://fotos.autozeitung.de/462x347/images/bildergalerie/2010/06/Volkswagen_Passat-CW_001.jpg

 

trochę tylko nie rozumiem dlaczego producenci wrócili do tej nazwy w przypadku aut 5-cio drzwiowych. Pierwotny "shooting brake" był ciągle autem 3 drzwiowym, zbudowanym na bazie hatchbacka lub coupe tyle że z wydłużonym bagażnikiem jak w kombi tak aby zmieścił się sprzęt myśliwski na polowanie (strzelba). np. http://2.bp.blogspot.com/-xuUuSqXa-DQ/T-RdnvHH06I/AAAAAAAAA2c/EnMplS332vc/s1600/astonmartin_db5-vantage-shooting-brake-by-harold-radford-1965_r11.jpg

Edytowane przez Nuttie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powszechna Ekologia, a wy chcecie V8 pod ,,machą''. Wszyscy chyba wiedzą, że w nowym Fordzie Mondeo jest silnik na 3,,gaary''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się problemu dopatrywał w nieco innym miejscu-zastosowanie silnika V6TDI w CC, czy SuperBie byłoby strzałem w kolano dla Audi-a takiego czegoś VW nie zrobi. VW ma pozostać autem dla ludu-marką premium będzie nadal Audi-dlatego mamy ograniczenia w jednostkach napędowych. A o V8 będziemy mogli pomarzyć

za przykład można brać vw phaetona ;)

mam nadzieje, że każdy zrozumie co mam na myśli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie beznadzieja.

Zapełnianie na siłę sztucznie stworzonej niszy. Nie chce mi się doszukiwać kto to rysował, ale ewidentnie zapatrzył się na AR159.

Auto niby ma trafiać w grupę MB CLS SB tylko jakoś nie widzę tam ani silników (o czym wcześniej pisaliście) ani jakości (patrząc na B6/B7), która by taki zakup usprawiedliwiała. Chyba, że ludzie będą tacy ... , że będą to kupowali zwiedzeni nowomową bełkotu marketingowego. A takich przykładów na rynku jest sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Platforma MQB wymaga wspólnych silników. Kiedyś Passat może mieć w ofercie 1.2 TSI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie miał spokojnie. zobaczymy tylko kiedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera to jesień 2016. Aktualna nazwa wewn. to CC Fastback. Bedzie tylko taki CC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności