Skocz do zawartości
cinul

Rozpoczęcie Sezonu VAG Podlasie 2o13

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobią te nalepki na szybę tak samo jak te małe vlepy to ja pitole. Trzy już zmarnowałem :dodupy. Nie można ich zrobić od razu na transportówce ? Wiem Cinul że to pytanie nie do Ciebie, Ty ich nie robisz, ale fakt faktem, nalepia je się beznadziejnie. Tylko nie piszcie, że nie umiem ich nalepić. Jakoś trzy nasze passatowskie, nakleiłem bez żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nimi to wcale nie da się gadać - zobacz jak walczę na forum VAG'a żeby coś na rozpoczęciu pozmieniać. Nie wiadomo kto tam zarządza ?! Co do wlep to ja mam patent sprawdzony - zajeżdżam i mi naklejają :) Samemu to ciężko trzeba raczej w dwie osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem Cinul że walczysz z nimi, że ciężko jest cokolwiek się dowiedzieć, wytargować itp. Chcesz coś podpowiedzieć, poradzić, to zaraz to torpedują. Młodzi nie bardzo chcą słuchać starszych, bardziej doświadczonych. Młodzież ma inne pomysły i spojrzenie na życie, na świat, na wszystko. Niech robią po swojemu, ich impreza, ich prawo. Osobiście cieszę się że jest coś takiego, że chce się komuś to robić, organizować. Wiadomo, zawsze można coś zrobić lepiej, inaczej. Wszystkim i tak się nie dogodzi.

Z vlepą na szybę i mam jeszcze małą, to zrobię tak jak radzisz, przyjadę i niech się sami męczą z nalepianiem :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROZAVW + vwlepa + pewnie braciak bedzie ze mna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja + wlepa

moj ziomek +wlepa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

endriu1105 wlepa

gdzie i kiedy mogę ją odebrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam znać jak będzie do odebrania i jeżeli będą płatne (5 zł dla przypomnienia) - na chwilę obecną nie ma info że trzeba będzie płacić. Chociaż znając życie to prawdopodobnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja bardzo chętnie + vwlepa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i ja odwiedze narazie bez wlepy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze i ja odwiedze narazie bez wlepy

 

jak za kłókiem albo z kierowcą to cię wpiszę, bo muszę mieć konkretną ilość aut, żeby negocjować ceny i miejsce parkingowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku :D tego dnia bede ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak za kłókiem albo z kierowcą to cię wpiszę, bo muszę mieć konkretną ilość aut, żeby negocjować ceny i miejsce parkingowe

 

Licz bez, bo wątpie że do tego czasu się wyrobie z lejcami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mareczek11990 wlepa i gdzie do odebrania ?

Edytowane przez mareczek11990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem Panowie, tegoroczne wlepy będą kosztowały 5 zł.

 

face.jpg

 

W zasadzie nie ma się co dziwić ze względu na słabiutki budżet. Także jak ktoś chce się wycofać to proszę pisać.

Kasę będę zbierał przy okazji i na najbliższym spocie, można mnie też łapać na tel lub na PW. Co do odbioru wlep, to będę informował na bieżąco jak z odbiorem ale myślę, że najwygodniej pojechać samemu lub w grupie to się naklei od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinul, ponoć rok temu (Wiskus tak mi mówił) vlepa kosztowała 10 zł, więc i tak jest taniej.

Ja tam podjadę ją grupowo nalepić na szybę. Niech się sami męczą z jej nalepieniem :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu vlepy były za darmo, zresztą Fermon brał ze mną to potwierdzi, jeszcze razem z nim i z Szuwarem naklejaliśmy. Także Wiskus jakieś bzdury gada, no chyba że on placił ...

 

A tak na marginesie 5 zł to niewiele (pół paczki fajek ewentualnie litr paliwa jak to ktoś napisał na FB) także nie będziemy robić lipy :). Co do naklejania to faktycznie lepiej podjechać grupowo, ja tam paliłem fajkę a chłopaki kleili :). Tylko trzeba jakiś płyn do szyb brać i ręcznik papierowy, żeby przed naklejeniem dobrze szybkę umyć. Pierwsze vlepy już się drukują także dobrze by było zorganizować jakiś spocik, bo dawno nie było i zebrać trochę kasy, żebym nie musiał zakładać, przy okazji obgadać parę spraw ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można w weekend 9-10.03 ma niby juz być grubo kilka stopni na plusie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za jakimś małym spocikiem Cinul. Może być w ten lub w następny weekend. Ja tam się dostosuję do większości, ewentualnie złapię Ciebie któregoś dnia w domu.

Pięć zyli to jak dla mnie żadna cena, tak jak mówisz, litr paliwa lub pół ramki fajek. Drożej to mi wyjdzie przyjazd po vlepę, niż sam jej koszt zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mlodyyy bez wlepy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności