Skocz do zawartości
cinul

Rozpoczęcie Sezonu VAG Podlasie 2o13

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie !!! Potrzebny jeden ochotnik ładnym passatem (wszyscy takie mamy) aby godnie reprezentował naszą grupę jadąc w kolumnie VAG'ów wraz z autobusem z krwiodawstwa. Potrzebna mi odpowiedź na już !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinul, możesz i mnie dopisać na 90% będę. Więc 1 miejsce parkingowe więcej. Będę w komplecie z żoną synem i może szwargem :). Prowiant na grila przywiozę indywidualnie bo być może dopiero z rana przyjadę do Białego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok - już nie dopisuję, bo wstępnie będziemy mieli miejsca na około 20 aut. Wszystko wskazuje na to, że sektor 3, tak jak pokazywałem na wcześniejszych mapach będzie nasz. Z dala od sceny, żeby za głośno nie było, trochę drzewek to i wiać za bardzo nie będzie a tym bardziej kurzyć. Miejsce na grilla idealne i na rozbicie całej bazy. Ale chłopaki coś za coś ... miałem dzisiaj telefon z zarządu VAG'a i musimy wystawić jednego passata na kolumnę z krwiodawstwem - aby nas godnie reprezentował. Chodzi dokładnie o to aby z Białego pojechać w kolumnie wraz z innymi autami do Folwarku a później dołącza do nas :). Więc to tylko symbolicznie, a myślę że wyłamywanie się to trochę nie w porządku z naszej strony. Ja bym z chęcią pojechał ale ja będę z żoną i młodym, poza tym z całym bagażnikiem gratów: flaga regionalna, maszt, logo forumowe, sprzęt foto ze statywem, itd. No i będę robił grupowe zdjęcie, także sami widzicie. Ktoś się musi zgodzić ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol ma ładną b6, jest parę ładnych b5, np. jedenastki, eldorado, endriu czy Tomka KrajesK. Sektor 3 jest nawet całkiem, całkiem.

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karol ma ładną b6, jest parę ładnych b5, np. jedenastki, eldorado, endriu czy Tomka KrajesK. Sektor 3 jest nawet całkiem, całkiem.

 

Krajesk będzie z rodziną także raczej odpada no chyba, że z chęcią skorzysta ...

 

Ja to mam takie wrażenie, że w próżnię piszę, bo teraz pewnie każdy uważa że jego passat się nie nadaje. Wszyscy chcieliby mieć fajną miejscówkę, pogrillować, mieć zaklepany parking ale żeby się poświęcić i godnie reprezentować naszą grupę na godzinkę to nie ma komu. Przykro mi to pisać ale jak patrzę po spotach i zdjęciach grup z innych regionów to jesteśmy najgorzej zgrani ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad gdzie jechac? najlepiej jak by to byl piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać gdzie i co to mogę pojechać i tak będę sam .

 

---------- Dodano o 18:13 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:10 ----------

 

Wczoraj byłem w folwarku o 19 coś ustalali było ze 30 osób ale za świeży jestem więc nie byłem brany pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja się rozkraczyła akurat i od zakładu do zakładu tylko lata !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tylko uda mi się zrobić szybę to może i będę mógł pojechać :) bo póki co to auto stoi bez szyby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz co Piotrek, kolega z forum zajmuje się szybami, a Ty masz przestój z tego powodu ??

Marcin, wyliczyłeś już z grubsza koszt grillowania przypadający na jedną osobę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co Piotrek, kolega z forum zajmuje się szybami, a Ty masz przestój z tego powodu ??

 

Właśnie :) zgłoś się do Tomka

 

Marcin, wyliczyłeś już z grubsza koszt grillowania przypadający na jedną osobę ?

 

Szczerze mówiąc to nie miałem kiedy. Wiem, że obiecałem w miarę szybko ale dużo mam na głowie:

- maszt pod regionalną flagę (3,5 m) wykonany w 80%

- forumowe logo wykonane w 20%

- aktywny boczek w samochodzie 5 %

- naprawa lampy tylnej 0 %

- ogarnięcie samochodu 10 %

 

Nie wiem czy zdążę ze wszystkim do niedzieli. Zaraz zabieram się za logo, żeby jutro przygotować się na wycinkę. Zostanie później jeszcze szpachlowanie, malowanie i złożenie do kupy. Mam nadzieję, że wyjdzie to tak jak sobie wyobraziłem.

Co do kosztów grillowania to dam znać jutro po południu, a kto nie będzie mógł przyjechać w sobotę na spot, to może zabrać swój koszyczek na niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wymieniam szyby a cały mechanizm do podnoszenia :) lub tylko uszkodzone części :) jak się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karol ma ładną b6

Panie ,daj pan spokój z taką kozą w standardzie.Po drugie zraziłem się do tej imprezy kilka lat temu ,i nie biorę w niej udziału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin napisz jak coś o jaką kiełbasę chodzi, toruńską czy zwyczajną, a może jeszcze inną. Ja tam mogę jutro pospisywać u żonki w sklepie (PSS) ceny kiełbas, napoi czy innych dodatków. Myślę że napoje, musztardę czy ketchup to można kupić np w auchanie. Tam powinno być taniej niż w sklepach PSS-u. Wiem że w auchanie i w biedronce cena coli (takiej trochę tańszej) to 2.49 zł za 2 litry.

 

Spoko Piotrek, wierzymy że dasz radę ogarnąć autko do niedzieli. W sumie to można powiedzieć że to drobnostka, wkurzająca ale drobnostka. Też to przerabiałem u siebie w b4.

 

Karol z zewnątrz to nie widać że to " koza standard". Ok, nie wiedziałem że tam nie bywasz od dłuższego czasu.

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zraziłem się do tej imprezy kilka lat temu ,i nie biorę w niej udziału.

 

Może pora się nawrócić bezbożniku !!!!

 

Panie ,daj pan spokój z taką kozą w standardzie

 

Myślę, że zacnie by się prezentował wśród gofrów i seatów :D

 

Marcin napisz jak coś o jaką kiełbasę chodzi, toruńską czy zwyczajną, a może jeszcze inną. Ja tam mogę jutro pospisywać u żonki w sklepie (PSS) ceny kiełbas, napoi czy innych dodatków. Myślę że napoje, musztardę czy ketchup to można kupić np w auchanie. Tam powinno być taniej niż w sklepach PSS-u. Wiem że w auchanie i w biedronce cena coli (takiej trochę tańszej) to 2.49 zł za 2 litry.

 

Nie ma co wydziwiać, może być Toruńska. Pospisuj ceny jak będziesz miał czas, to porównamy jutro wieczorem. Co do ceny musztardy to nie ma sensu specjalnie jechać do auchana, złotówka w tą czy w tamtą nie robi różnicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, spiszę jutro ceny i popołudniu napiszę. Dodatkowo rano zapytam żonę, może mają akurat jakąś niezłą kiełbasę w promocji, co będzie nadawała się na grilla. Z tą musztardą i napojami to nie ma problemu, można to z dzień czy dwa dni wcześniej kupić. Osobiście to jestem praktycznie codziennie w auchanie, więc nie ma problemu z kupnem tych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj i spisałem ceny w nowym Auchanie, w sklepie PSS-u i u Rzeżnika.

 

nowy AUCHAN

- KETCHUPY :

Tortex pikantny 500g. cena - 2.73zł , Develey 1 kg - 5.18zł , Albertino 470g. - 1.45zł , Kotlin 450g. - 3.75zł , Kamis 425g. - 3.58zł, Dawtona 450g. - 2.90zł

 

- MUSZTARDY : (wszystkie są w butelkach plastikowych)

Kamis grillowa 290g. - 2.45zł , Develey 535g. - 3.76zł , Nektavit (Sarepska) 500g. - 2.03zł , 1kg - 3.39zł , Dawtona 300g. - 2.92zł

 

- NAPOJE GAZOWANE :

Lemon 2 L. - 2.15zł , Limetka 2 L. - 0.88zł , Zbyszko 3 cytryny 2 L. - 2.17zł , Grappa (są 3 smaki green, ice, pink) 1.5 L. - 2.45zł ,

Tonic Jurajski 1.5 L. - 2.27zł , Kwas Podlaski 1.5 L. - 2.11zł , Hoop Cola 2 L. - 2.75zł , Coca Cola i Pepsi Cola 2 L. - po 4.37zł ,

Fanta 2 L. - 4.71zł , Cola 2 L. - 2.49zł

 

- WODA :

Nałęczowianka niegazowana 1.5 L. - 1.49zł , Cisowianka (gazowana)1.5 L. - 1.20zł , Żywiec Zdrój (gaz.)1.5 L. - 1.58zł ,

Krynka (gaz.) 2 L. - 1.54zł

 

Dodatkowo informuję iż jest obecnie promocja PIWA Kasztelan (puszka) 4-pack za 8.49zł.

Spisałem też cenę TACKA do grilla 3 szt. - 1.99zł , Talerze 22 cm - 2.49zł za 12 szt.

Cen kiełbas nie patrzyłem i nie spisywałem.

 

SKLEP PSS-u

 

- KETCHUPY :

Pudliszki 480g. - 4.99zł , Dawtona 250g. - 1.89zł , 500g. - 2.29zł , Mosso 450g. - 3.95zł

 

- MUSZTARDY :

Kamis (chrzanowa, grillowa) 290g. - 4.79zł , Agrowita 190g. - 1.59zł (ta jedna musztarda w słoiczku)

 

- NAPOJE :

Hellena 1.75 L. - 2.99zł , Kwas Podlaski 1.5 L. - 2.49zł , Grappa 1.5 L. - 2.29zł , Polo Cola (Zbyszko) 2 L. - 2.59zł ,

Coca Cola 1 L. - 3.69zł , 1.5 L. - 4.99zł , 2.5 L. - 5.99zł , 7Up 2.5 L. - 4.99zł , Pepsi 1.5 L. - 4.39zł , Hoop Cola 2 L. - 2.99zł ,

Zbyszko 3 cytryny 2 L. - 2.49zł.

 

- BUŁKA zwykła wrocławska 0.29zł/szt.

 

- K-I-E-Ł-B-A-S-A

Wiejska pieczona - 14.99zł/kg , Firmowa ekstra - 13.99zł/kg , Parówki z serem (cienkie) - 11.99zł/kg

Jeden kawałek kiełbasy firmowej ekstra waży około 100g , połowa pałki wiejskiej pieczonej waży około 250g.

 

SKLEP U RZEŻNIKA ( w niedziele nie pracują)

 

- K-I-E-Ł-B-A-S-A

Toruńska - 13.90zł/kg , Szynkowa - 17.90zł/kg , Śląska - 14.90zł/kg , Podwawelska - 18.90zł/kg ,

Wędzona grillowana opak. 370g. są 4-5 kiełbaski - 4.90zł/opak. , Biała czyżewianka - 14.90zł/kg

 

Bułka zwykła wrocławska z piekarni Kraska - 0.35zł/szt.

 

Niech teraz ktoś mądrzejszy posiedzi i policzy co, gdzie i ile trzeba kupić na 1 osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ketchup lub musztarda jedna na jakieś 10 osób wystarczy z 5 bułek na głowę jeden napój 2 litrowy na głowę i powiedzmy pół kilo kiełbasy plus tacka czy widelec to jakieś 15 zł na głowę chyba nie?Nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak by mniej więcej wychodziło endriu. Plus jakieś tam piwko kto chce i jest :ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamyk - pełen szacun i dzięki za zaangażowanie. Chyba ceny w PSS-ach wszędzie takie same, bo nawet promocję na kiełbasę firmową ekstra też mają z 19,90 na 13,99. I właśnie ta kiełbaska wpadła mi w oko, bo elegancko podzielona na małe kiełbaski po 10-12 cm a na 1 kg wychodzi około 8-9 sztuk. Także myślę że 5 sztuk (0,5 kg) wystarczy na łepka.

 

to jakieś 15 zł na głowę chyba nie

 

Też tak mniej więcej mi wyszło w sklepie na szybkiego. A jak coś zostanie to można kupić kawę i cukier to ja butlę turystyczną z gazem wezmę to zagotujemy wodiczku :)

 

No i najważniejsza sprawa, bo nie pomyśleliśmy do końca ze spotem sobotnim. Trzeba będzie go zrobić wcześniej, choć nie wiem czy bądą chętni na przybicie np. około 15-16 z racji polerowania aut. Albo zróbmy w piątek wieczorem około 19, żeby był czas na zrobienie sobotnich zakupów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności