Skocz do zawartości
maciek2703

Jak wyjac radio w passacie??

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego , wszystkie osłony mocowane są na plastykowe kołeczki . Demontaż zaczynasz od osłon bocznych , a następnie odpinasz listwę która podpięta jest do podsufitki . Szczerze mówiąc nie potrafię bardziej obrazowo tego opisać może ktoś z kolegów zrobi to lepiej . Jeśli zdemontujesz osłony to będziesz miał dostęp aby dokręcić podstawę anteny (...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos wie czy jak wymienie orginalne radio na inne to tez bedzie sie sciemniac razem z cala deska rozdzielcza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie , bynajmniej u mnie tak nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie wiec chyba nie wymienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, podepnę się pod temat...

W moim pasku, z chwilą odpalenia silnika wyłącza się radio...

Czy powodem jest złe jego podłączenie czy coś? Rozumiem gdyby gasło po wyciągnięciu kluczyka... ale gaśnie podczas odpalenia auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za chwile samo się włącza? Jeśli tak, to masz troszkę słabszy akumulator i komputer zadecydował, iż podczas uruchamiania silnika trzeba powyłączać niektóre elementy zżerające prąd ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie wiem, nie sprawdzałem czy po chwili się włącza bo sam go zawsze włączam, teraz wiem, że muszę to sprawdzić... zauważyłem jednak, że po podczas jazdy... mniej więcej po okresie 1 h samo się wyłącza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo pytanie, ale chodzi o radio RCD300 (Passat B6) - serwis, czy czary mary po swojemu z jakimis palakami wzietymi z domu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość homzi1984

na youtube jest filmik jak wycigac radio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności