Skocz do zawartości
maciek2703

Jak wyjac radio w passacie??

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z wyjeciem radia, tzn nie wiem zabardzo jak rozkrecic konsole(passat 2002r.) na 1 din?? prosze o jakis schemat... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

A radio to oryginał VW ? Jak tak to musisz wsadzic cos plaskiego w otwory po bokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

A masz do tego odpowiednie widelce?

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim też miałem orginał i nic nie rozkręcałem. Ręką od dołu, co jest półeczka (najpierw kilka śrubek z tej pólki trzeba odkręcić) - wypchnąłem radio :ok: Nie musialem rozbierać kokpitu - wiec sądzę, że sposób się sprawdzi :hyhy::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik.najman

mam ten sam problem w modelu z 96 roku czy ktos moze mi poradzic jak wyjac radio i go nie zruinowac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominik.najman - a co masz za auto? B4 czy B5 ? Uzupełnij profil :krzeslem:

Jeśli masz B4, to wyjmij te ozdobne plastiki z lewej i prawe strony radia i cienkim śrubokrętem (bez magicznego widelca) radio wyjmiesz :ok: A jeśli mowa o B5 - to czytaj wyżej ... :hurra::cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maki1000

Najlepiej jedz na servis vw i ci wyciągnom za free :) mi wysiągnęli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podjechać do ludzi którzy montują car audio bądź alarmy lub do elektryka samochodowego,a najlepiej do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki mały problem nie wiem jak wyjąc radio mam mała navi radio mi gubi sygnał chcę wpiąć SEPARATOR a nie wiem jak wyjąc radyjko ktoś pomoże :mlask fotki !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam mała navi radio mi gubi sygnał chcę wpiąć SEPARATOR

 

jesli ta ''mala navi'' to orginalne MCD to po Ci separator?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli ta ''mala navi'' to orginalne MCD to po Ci separator?????

 

Właśnie mam MCD i gubi mi sygnał szlak mnie trafia już radio MARYJA to odbiera jak ta lala ale inne strasznie masakra czasem ma lepszy sygnał to jest ok ale raczej rzadko jest tak fajnie wiec postanowiłem założyć ten separator nie wiem czy to coś pomoże koszt mały wiec nie zaszkodzi spróbować ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mam MCD i gubi mi sygnał szlak mnie trafia już radio MARYJA to odbiera jak ta lala ale inne strasznie masakra czasem ma lepszy sygnał to jest ok ale raczej rzadko jest tak fajnie wiec postanowiłem założyć ten separator nie wiem czy to coś pomoże koszt mały wiec nie zaszkodzi spróbować ...
tobie przydałby się wzmacniacz antenowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tobie przydałby się wzmacniacz antenowy

 

 

słucham a raczej czytam ..dawaj propozycje , jaki.?????/

 

Z tego co wyczytałem to właśnie SEPARATOR jest WZMACNIACZEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdź bat anteny , może jest w środku ułamany . Kiedyś tak miałem , wystarczyło go wymienić i wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego sprawdź bat anteny , może jest w środku ułamany . Kiedyś tak miałem , wystarczyło go wymienić i wszystko OK.

Właśnie wróciłem z garażu no nic nie wskazuje na uszkodzenie mechaniczne BATA , a wymiana całej antenki z GPS to kosz 160 zł wiec poczekam na ten Separator zobaczę i dam znać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To inaczej, spróbuj na chwilę podmienić bat od innego auta , myślę że jest to najtańszy sposób sprawdzenia . Jeśli to nic nie da , to szukamy dalej ...

Edytowane przez miodzik3
Brak literki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś odkręciłem BAT i okazało się że jest pęknięty gwint nie wiem czy jest to przyczyna złego odbioru , aczkolwiek po ponownym wkręceniu działało SUPER ale przez chwile...jeszcze jedno co zaówarzyłem jak nacisnołem na antene od NAVI spod uszczelki prysła woda możne to coś ma wspólnego:glaszcze???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to częściowo sprawa się wyjaśniła , a co do tryskającej wody to sprawdź dokręcenie całej podstawy . Jeśli masz kombi to zabieg jest dość prosty ale nie obejdzie się bez demontażu osłon słupków ( tylna część auta ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co piszesz to częściowo sprawa się wyjaśniła , a co do tryskającej wody to sprawdź dokręcenie całej podstawy . Jeśli masz kombi to zabieg jest dość prosty ale nie obejdzie się bez demontażu osłon słupków ( tylna część auta ) .

Właśnie nie mam pojęcia jak rozebrać tapicerkę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności