Skocz do zawartości
Preziu

Spoty Warszawa 2013 - pierwszy pon. miesiąca

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie raczej tez nie bedzie.jeszcze w robocie siedze kolo Tarczyna:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już na miejscu i niema jeszcze nikogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduje ze już w domu. Dziękuję Wszystkim oraz małemu urwisowi. Do następnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się odmeldowuje i dzieki za spota :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu nie dałem rady przybyć. Jestem jakieś 11 000 km od Warszawy. Mam nadzieje ze bawiliscie się dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A propozycja z mojej strony jest następująca. Zostawcie czas i miejsce tych spotów tak jak było do tej pory.

A takie spotkania można organizować w dowolnym miejscu i terminie , miejsc zapewne ciekawszych pod każdym względem tez jest dużo.

Poniedziałek nie jest najlepszym dniem na takie spotkania /szczególnie rodzinne jak ktoś to nazwał /co też widać po frekwencji. A dlaczego - to chyba jasne i oczywiste.

 

Jestem takiego samego zdania. Poniedzialek to niezbyt dobry czas na zasiadki z kiełbą stąd już drugi raz mnie nie było co się wcześniej chyba nie zdarzało żebym 2 razy pod rząd nie był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek to trzeci raz chyba tez cie nie bedzie bo u gadaliśmy się że w przyszłym miesiącu też tam będziemy jeśli pogoda będzie łaskawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem bardzo zadowolony, wolę posiedzieć w parku i niż na betonie, dzięki za spota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tylko raz ( w lipcu ) i też uważam, ze było fajnie. Może pora coś zmienić panowie. Np. Październik - Marzec spoty w Fort Wola, a pozostałe miesiące plener. Będzie 50/50.

Dla rozluźnienia fotoe5upy8em.jpg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Do galerii nadal nie da się niczego wrzucić.

 

Fotki z wczorajszego spota:

 

_MG_2677a.jpg

_MG_2659a.jpg

_MG_2662a.jpg

_MG_2663a.jpg

_MG_2665a.jpg

_MG_2666a.jpg

_MG_2669a.jpg

_MG_2670a.jpg

_MG_2672a.jpg

_MG_2675a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
_MG_2702a.jpg

_MG_2678a.jpg

_MG_2683a.jpg

_MG_2685a.jpg

_MG_2689a.jpg

_MG_2691a.jpg

_MG_2692.jpg

_MG_2694a.jpg

_MG_2699a.jpg

_MG_2700a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_MG_2728a.jpg

 

I to tyle.

pozdr.r

_MG_2705a.jpg

_MG_2706a.jpg

_MG_2709a.jpg

_MG_2713a.jpg

_MG_2716a.jpg

_MG_2722a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem takiego samego zdania. Poniedzialek to niezbyt dobry czas na zasiadki z kiełbą stąd już drugi raz mnie nie było co się wcześniej chyba nie zdarzało żebym 2 razy pod rząd nie był.

 

Myślę że każdy dzień na zjedzenie kiełbasy jest dobry . Niektórzy poszczą w piątki, ale o poniedziałkach nie słyszałem, no ale każdy robi jak uważa. Jeden nie przyjedzie bo nie je kiełbasy, inny bo nie wypije piwa, a jeszcze inny bo nie ma paliwa. Panowie nikt nie karze wam pic czy jeśc, a jak brakuje paliwa poproś kolegów możeeeeeeee ktoś pomoże. Jedni wolą betony inni przyrodę, wszystkim nie dogodzi. Ja czy to tu czy to tam staram się przyjeżdżac. Ale jeśli chodzi o takie pogody osobiście wolę przyrodę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że każdy dzień na zjedzenie kiełbasy jest dobry . Niektórzy poszczą w piątki, ale o poniedziałkach nie słyszałem, no ale każdy robi jak uważa. Jeden nie przyjedzie bo nie je kiełbasy, inny bo nie wypije piwa, a jeszcze inny bo nie ma paliwa. Panowie nikt nie karze wam pic czy jeśc, a jak brakuje paliwa poproś kolegów możeeeeeeee ktoś pomoże. Jedni wolą betony inni przyrodę, wszystkim nie dogodzi. Ja czy to tu czy to tam staram się przyjeżdżac. Ale jeśli chodzi o takie pogody osobiście wolę przyrodę!

 

:kciuki

Przecie nikt nikogo nie zmusza.

Dla mnie nie ma znaczenia gdzie te spoty są bo raz w miesiacu. ... Pewnie jest kwestia godziny bo mi też się zdarza w robocie przesiedzieć.

W młocinach niby od 18 ale jak dotarłem na 20 też było ok, a nie byłem ostatni ;)

 

Pozdrowionka dla całej wesołej drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że każdy dzień na zjedzenie kiełbasy jest dobry . Niektórzy poszczą w piątki, ale o poniedziałkach nie słyszałem, no ale każdy robi jak uważa. Jeden nie przyjedzie bo nie je kiełbasy, inny bo nie wypije piwa, a jeszcze inny bo nie ma paliwa. Panowie nikt nie karze wam pic czy jeśc, a jak brakuje paliwa poproś kolegów możeeeeeeee ktoś pomoże. Jedni wolą betony inni przyrodę, wszystkim nie dogodzi. Ja czy to tu czy to tam staram się przyjeżdżac. Ale jeśli chodzi o takie pogody osobiście wolę przyrodę!

 

:passatfan:passatfan dac mu :jack:jack dobrze gada

a dla nas co najdalej maja to bez różnicy, czy tu czy tam a i tak jedziemy , ja wczoraj nie byłem bo nie miałem humoru na zabawę , :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może zachęcimy na przyjazdy plenerowe biorąc komputer do kasowania błędów za dobre 5 x czteropaki piwka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to może zachęcimy na przyjazdy plenerowe biorąc komputer do kasowania błędów za dobre 5 x czteropaki piwka :)

 

Nie ośmieszaj się z tym piwem za podłączenie do kompa. Te usługi między sobą świadczymy bezpłatnie jeśli nie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam nad poniedziałkiem. Oczywiście jestem tutaj "świeżak" ale wydaje mi się że każdy dzień w tygodniu (no oprócz niedzieli :) ) jest lepszy od poniedziałku. To oczywiście tylko luzne przemyslenie natomiast nie wiem jak dla Was ale dla mnie poniedziałek to jest jakas katorga. Wszystko co sie ma tragiczne wydarzyc dzieje się własnie w poniedziałek - przynajmniej u mnie.

 

Czy naprawde nie pasuje Wam żaden inny dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko zastanawiam nad poniedziałkiem. Oczywiście jestem tutaj "świeżak" ale wydaje mi się że każdy dzień w tygodniu (no oprócz niedzieli :) ) jest lepszy od poniedziałku. To oczywiście tylko luzne przemyslenie natomiast nie wiem jak dla Was ale dla mnie poniedziałek to jest jakas katorga. Wszystko co sie ma tragiczne wydarzyc dzieje się własnie w poniedziałek - przynajmniej u mnie.

 

Czy naprawde nie pasuje Wam żaden inny dzień?

 

Michał poruszyłeś temat, który dawno temu został przelicytowany i stanowczo zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam w takim razie. Jak zaznaczyłem jestem krótko na tym forum a tematu nie przeczytałem całego. Mój błąd - jednak jak zaznaczyłem wcześniej - poniedziałki dla mnie to jakaś pomyłka i raczej choć bardzo bym chciał po prostu nie dam rady. No może jak będzie pod moim domem czyli fort wola to z olbrzymią przyjemnościa wpadne!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności