Skocz do zawartości
tomaszw

VW RNS2 DVD nie przyjmuje spolszczenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam problemz w/w navi. Bede montował koledze ta navigacie i chciałm mu wgrać język PL.

Sciągnełem spolszczenie z instrukcji http://traxter-online.net/aktualizacja-oprogramowania-nawigacji-mfd2-w-vw-passat-b6/#comment-1504 (super opis, szacun !) i po nagraniu na CD i wsadzeniu do napędu i właczniu pojawia się

12122012010.jpg

Dodam ze robie to "na biurku", czyli podpoięte mam tylko +12V.

 

 

UNLOCK chyba zadziałał, bo po wsadzniu dvd z mapą coś tam sie pojawilo wiećej, ale obrazu samej mapy nikuta.

Help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu pobierasz soft do MFD2 jak chcesz robić RNS S2 ? To tylko dla amatora jest to samo radio, a niestety baaaaardzo się różnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o :zliscia fuck, myslałem ze to samo, w Audi jest łatwiej :). Czy moze ktoś polecić mi sofcik do tej navi? Czego mam szukać?Jaka jest pełna nazwa tej navi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło na PRIV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje :), ale jeszcze nie zwalczyłem jej :. Po wgraniu spolszczenia, trwało to z 30 min i zakoczyło sie ekranem informacyjnym jaki był i jaki jest soft , czyli OK , ale nic sie nie zmieniło, nadal mam po niemicku. Opcja Sprache, nadal nie aktywna. Gdzie dorwę instrukcje do niej? Nie rozumiem pisów w necie VW MFD2 RN-S2 DVD ,czy to tylko onacza ze mapki do obu sa te same? A cokolwiek mam szukac do RN-S2 DVD? Staram sie zrozumiec i odróznić te systemy w VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje , ale jeszcze nie zwalczyłem jej :. Po wgraniu spolszczenia, trwało to z 30 min i zakoczyło sie ekranem informacyjnym jaki był i jaki jest soft , czyli OK , ale nic sie nie zmieniło, nadal mam po niemicku. Opcja Sprache, nadal nie aktywna. Gdzie dorwę instrukcje do niej? Nie rozumiem pisów w necie VW MFD2 RN-S2 DVD ,czy to tylko onacza ze mapki do obu sa te same? A cokolwiek mam szukac do RN-S2 DVD? Staram sie zrozumiec i odróznić te systemy w VW.

Musisz wrzucić mape i zmienic na english (metric) Bez mapy nie zminisz ustawień jezyka. Mapa ta sama co do MFD2DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz mądzrejszy jestem, ale nadal coś nie tak.

 

Wkładam CD z UNLOCK http://youtu.be/ujeSs4_UWLc, potem mapę i po ok 2-3min pojawia sie to http://youtu.be/2H4_e1-PO8g . Nie moge ustawic języka na PL, nie mogę ustawic trasy. NIe moge wogóle zobaczyc mapy. Nawigacja chyba pisze ze ejstem poza cyforwa mapą. Mam podpięta antenę GPS.

Edytowane przez tomaszw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unlock zachowuje sie prawidlowo , wystarczy że raz przejdzie . Na jakiej płytce jest nagrana mapa? (verbatim DVD+RDL) oraz jakim programem z jaka predkoscią . Wg mnie nie czyta mapy lub źle czyta Nacisnij kompas i zobacz czy masz sygnal GPS ? To ze jestes poza "cyfrowa mapa " to nie jest dziwne bo masz navi na stole . Wg mnie problem tkwi w źle nagranej mapie. Jak masz jakąś starsza mape dzialajaca to włóż i zobacz jak navi sie bedzie zachowywała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jupiiiiiii :) działa, wsadziłem VW MFD2 DVD Soft V7 2010 EUROPA i zadziałało, teraz tylko znaleźć CANy w Mulltiwanie i powinno być OKI. czyli cos było nie tak z mapami.

 

Przy okazjo odkryłem ze mam odp. nagryware :)

 

Wielkie pifo dla rrafalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który rok tego T5 masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2005-6, dopiero sie robi:), bo miał mała przygodę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ta navi jest z tego auta czy kupiłes jakąs ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to straszny golas ten multivan i oryginalie jest kosta ISO i było tam jeksię radio 1 din. Mam nadzieje że kostka ISO jest ori i nic nie było dłubane. Radio dostałem razem z gratami do naprawy furki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy w RN-S2 DVD jest widok 3D?Bo po opcjach nie znajduje czegos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że odgrzewam kotleta, ale mam identyczny problem w RNS2 DVD w Touaregu.

 

Przeczytałem cały internet, trafiłem tutaj i widzę, że tutaj sprawa się rozwiązała. Jak tego dokonać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też potrzebuje spolszczenie z najnowszym firmware?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety navi z USA i płyty z Europejskim softem nie bangalają. Navi po prostu nie przyjmuje płyt z softem 030. Może w amerykańskich nawigacjach trzeba zrobić coś jeszcze, żeby stały się europejskie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam w Multivanie T5 taką radionawigacje ja na zdjęciu w pierwszym poście. Wgrałem spolszczenie do VW T5 i Tourega na sofcie v30 z http://traxter-online.net/aktualizacja-oprogramowania-nawigacji-mfd2-w-vw-passat-b6/#comment-1504 .

I jest problem nawigacja nie działa kompas cały czas pokazuje jakieś chore współrzędne 12* 59KM (nie działa)

Czy wgrałem nie ten soft? Co może być nie tak?

Proszę o pomoc nie wiem co z ty teraz zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności