Skocz do zawartości
Gregoryyy

Swap AHU na AWX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,posiadam w pasku silnik AHU z pompa 12 (hybryda) wtryski 216 i suszarke z AWX oraz program do tego ustrojstwa...i teraz kupilem anglika z 2001 roku z silnikiem AWX (za smieszna kase:))i prosze o jakies rady i poradniki jak zrobic swapa tego silnika do swojej budy ,mam zamiar przeniesc do swojego moduł komfortu ,abs z tymi cudami od kontroli trakcji;)Jesli ktos moze pomoc to prosze o wszelkiego rodzaju informacje na temat jak to zrobic;)juz widze ze bedzie problem z wiazka silnika...nawet nie wiem gdzie to zawinac i jak:(Na dzien dobry planuje wsadzic w swoja bude silnik,skrzynie ,licznik i stacyjke zeby to cos odpalilo ,posiadam can bo mam niby rocznik 99 ale modelowo rocznik 2000 ale po zmianie licznika za 1/2 fisa mam ogolocone wyswietlanie wiec dlatego chce zmienic caly komfort z wiazkami i prosze o jakies rady.Z gory dziekuje za wszelkie rady i materialy instruktazowe;)A tak na marginesie jak sie uda bedzie maly manual do swapa bo przygotowalem sobie karte 16 gb;)i jak japonczyk robie zdjecia wszystkiego co rozbieram i skladam;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim zakresie robót jeżeli nie chcesz bawić się w analizowanie schematów i babranie się w instalacji z przepinaniem pojedynczych kabelków to chyba najlepiej było by przełożyć wszystkie wiązki hurtem od tego FL odpowiednio je zpreparować[w większości sprowadza się to do przełożenia prawa-lewa albo skróceniu-wydłużeniu kabelków] na EU. Zdaje się że dosyć sporo konkretnych informacji o przekładce GB-EU widziałem na forum http://angliki.info/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze tyle czasu nie pisalem w temacie,ale operacja sie udala dzieki Mazurkowi z Wasosza przerobil mi instalacje z angola a cala mechanika to moja robota i syna;)Filozofi wielkiej nie ma przy wsadzaniu silnika z poliftowego paska do przedliftowego....tylko trzeba miec dawce;)I deko pary w rekach:D

Edytowane przez Gregoryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega szacun...może jakieś fotostory w wolnej chwili by się udało spłodzić.

A ja się zabieram drugi tydzień za wymianę skrzyni w moim AWX na 6gang z TDIV6...na razie szukam inspiracji bo graty już mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności