Skocz do zawartości
athlon306

test akumulatora

Rekomendowane odpowiedzi

test.jpg co sądzicie o tym teście, wczoraj ładowany przez 3godz. bo tyle mialem czasu. Sam nie wiem czy wystarczy na zime czy kupić nowy? albo któregoś pięknego dnia bedzie trzeba ładować. ale w czym problem. Jezdzilem do tej pory bez awaryjnie aż wczoraj wracam ze sklepu, kluczy pyk do stacyjki a tu trup, is death. nic kompletnie nic nie reaguje auto. Pytałem się mechaników czego tak znienacka się rozładował? jaka mogła być przyczyna? niestety nie uzyskalem odpwiedzi....... wiecie o co chodzi?:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem identyczny problem ale u mnie zwarły się cele i nie szło nawet na kable zapalić. Po wyciągnięciu i naładowaniu wsadziłem go do auta na próbę i jeszcze pojeździł 3 dni i całkiem go szlag trafił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]91880[/ATTACH] co sądzicie o tym teście, wczoraj ładowany przez 3godz. bo tyle mialem czasu. Sam nie wiem czy wystarczy na zime czy kupić nowy? albo któregoś pięknego dnia bedzie trzeba ładować. ale w czym problem. Jezdzilem do tej pory bez awaryjnie aż wczoraj wracam ze sklepu, kluczy pyk do stacyjki a tu trup, is death. nic kompletnie nic nie reaguje auto. Pytałem się mechaników czego tak znienacka się rozładował? jaka mogła być przyczyna? niestety nie uzyskalem odpwiedzi....... wiecie o co chodzi?:dupablada

Niestety Grzegorzu,jedne się męczą przed agonią,inne zaś nie męczą się wcale,natomiast męcza nasze...portfele:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności