Skocz do zawartości
Adiamus

Zaślepka na wałku sterującym pompowtryskiwaczami BMR

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na akcji serwisowej pompek i serwisant wykrył usterkę na wałku sterującym pompkami, taka malutka aluminiowa zaślepka z jednej strony była OK a z drugiej wyszła ok 2 mm polecili mi wymianę całego wałka łącznie z elementami sterującymi pompki, koszt niemały :( Czy miał ktoś taki problem i jak takie coś może uszkodzić silnik bo w tym wałku ponoć jest olej pod ciśnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał wypadnięte zaślepki, silnik głośniej chodził, ciśnienie się nie świeciło. Wymieniał wałek z racji przebiegu ale nie był w najlepszym stanie. Zaślepki na swoje miejsce, zapunktowane, po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega miał wypadnięte zaślepki, silnik głośniej chodził, ciśnienie się nie świeciło. Wymieniał wałek z racji przebiegu ale nie był w najlepszym stanie. Zaślepki na swoje miejsce, zapunktowane, po sprawie.

 

W serwisie mi powiedzieli ze jak zaslepka wypadnie to koniec silnika taki balagan moze ta zaslepka zrobic :(

Wietrze w tym podstep serwisu by kase ze mnie zerwac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem na akcji serwisowej pompek i serwisant wykrył usterkę na wałku sterującym pompkami, taka malutka aluminiowa zaślepka z jednej strony była OK a z drugiej wyszła ok 2 mm polecili mi wymianę całego wałka łącznie z elementami sterującymi pompki, koszt niemały :( Czy miał ktoś taki problem i jak takie coś może uszkodzić silnik bo w tym wałku ponoć jest olej pod ciśnieniem.

Miałem dokładnie tak samo, po akcji serwisant nawet pokazał mi fotke zrobioną telefonem, że wystaje troszeczke zaślepka i ze trzeba bedzie wymienić. Czuy to aby na pewno jest potrzebne, bo krzyknął za to cene około 3 tyś :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem dokładnie tak samo, po akcji serwisant nawet pokazał mi fotke zrobioną telefonem, że wystaje troszeczke zaślepka i ze trzeba bedzie wymienić. Czuy to aby na pewno jest potrzebne, bo krzyknął za to cene około 3 tyś :/

 

Mi to wymienili niestety kasy sporo 2200 aledowiadywalem sie u mechaniorow ze jak wypadnie zaslepka to moze balaganu narobic okrutnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
serwisant nawet pokazał mi fotke zrobioną telefonem

Ma ktoś może zdjęcie lub rysunek tego wałka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopię temat, czy ta zaślepka przypomina taką beczulkę?? o dł ok 0,5 cm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mozecie zrobić fotkę tej zaslepki, chciałbym sprawdzić czy w moim BMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze mam jedno pytanie, czy jak nie ma tej zaślepki można to np zaspawać? czy zaślepka ma jakieś konreten znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej to taki dynks przypominajace gwozdek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności