Skocz do zawartości
matias18

Rns 510 - Pojemność dysku twardego

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Rns 510 wersje F. Rok produkcji na nawigacji to czerwiec 2012.

Czy ta nawigacja powinna miec dysk twardy 40gb czy moze miec tez 30??

Pytam ponieważ pojemność dysku pokazuje ok. 18,5 gb, natomiast po instalacji najnowszego softu 4120 pojemnosc zmiejszyla sie do 13,5gb. Ogólnie nawigacja wyglada jak nowa i działa ok. Rozumiem ze mapy moga zajmowac ok 10gb, podobno nowszy soft zabiera wlasnie te 5 gb ale skoro mam wersje f to gdzie podziały sie kolejne 10 gb?

W sumie nie zalezy mi tak na ilosci tych gb tylko chciałbym wiedziec czy to faktycznie wersja f czy moze zostalem sprytnie oszukany i jest to jakas wersja a lub b.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie martw tak jest i nie zostałeś oszukany.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli niezależnie czy dysk 30 gb czy 40 to miejsca na muzyke jest tyle samo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Podczepię się pod temat ponieważ nie mogę jeszcze zakładać nowego wątku. Mam następujący "problem" z mp3 zapisanymi na na twardym dysku: stworzyłem folder "mp3" w tym folderze mam kilka podfolderów z płytami poszczególnych wykonawców i chciałbym odtwarzać muzykę w trybie losowym mieszając utwory z kilku folderów. Zaznaczyłem tą opcję w "setup" i włączam "mix" jednak odtwarza mi tylko z jednego folderu. Może mi ktoś wytłumaczyć jak to zrobić (tak łopatologicznie) instrukcję czytałem i wydaje mi się że robię wszystko dobrze, jednak ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś tam w menu należy zaptaszkować "podfoldery"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzieś tam w menu należy zaptaszkować "podfoldery"

 

zaptaszkowałem tą opcję i nic - dalej odtwarza tylko 1 folder ....:/:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość waldip62

Witam , a może ktoś podpowie mi jak przegrać płytę na dysk twardy , kombinuję już drugi dzień i nie mogę sobie poradzić , a może orginalne płyty nie można przegrać tylko mp3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rns jesli masz dysk 40 gb po formacie zostaje 18 gb na audio i mapy 18 gb a wiec masz 40 gb wersja navi F ma 40 dysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności